Mularzuk Andrzej Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Dla Warszawy Woli

Opinie o Mularzuk Andrzej Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Dla Warszawy Woli

Inka

Przepraszam za pomyłkę. opinia nie dotyczy tej kancelarii.

Inka

Odradzam. Panowie na rozmowie rekrutacyjnej nie poważni. Jeden rozwalony na krześle, prawie śpiący wielce znudzony. Drugi z dziwnym uśmieszkiem na twarzy. Według mnie poziom kultury jaki reprezentowali sprowadza się do sklepu zoologicznego a nie takiej instytucji.

Zostaw opinię o Mularzuk Andrzej Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Dla Warszawy Woli - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mularzuk Andrzej Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Dla Warszawy Woli