Poco Pomorskie Centrum Oddłużeniowe - Witold Chodorski

Opinie o Poco Pomorskie Centrum Oddłużeniowe - Witold Chodorski

Beata

Może zarabiają dużo, nie wiem czy duzo płaca pracownikom, ale jako firma są bardzo ( usunięte przez administratora ) a nie robią nic. Dobry pomysł na pracę, ciekawe tylko czy długo tak pociągną. ( usunięte przez administratora ) NIE POLECAM KOMPLETNIE TEJ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Poco Pomorskie Centrum Oddłużeniowe - Witold Chodorski - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poco Pomorskie Centrum Oddłużeniowe - Witold Chodorski