Pakt Inkasso Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Łukasz Hynek

Gorzów wielkopolski

Opinie o Pakt Inkasso Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Łukasz Hynek

gosc

Firma tego tworu nie powinno się tak nazywac,własciciel tylko kombinuje jak wytworzyc koszta procesowe itp a z długu który zlecisz do windykacji płacisz prowizje, dłuznik płaci prowizje dłuznik płaci koszta sądowe ogólnie jeden wielki syf.P.Hynek brak kwalifikacji,

hydrokan

Wszystkie opinie negatywne są nie prawdziwe,nie obiektywne co do usług jakie świadczy Firma PAKT INCASSO. Firma ta jest rzetelna wywiązująca się z umów jakie podpisuje, a wiec wygląd i postawa nie zobowiązuje do złych opinii."Hydrokan" Plus Grażyna Drelich

Nabot

Zleć tej firmie windykację lub podpisz z nią umowę a będziesz sam zwindykowany. Chcesz znać prawdę zadzwoń do jego klientów. Podpisując umowę nie ma żadnej informacji o kosztach które będziesz płacić panu Hyn. Znam sytuacje- firma poprosiła p.Hyn o windykację swoich należności a pan Hyn z panią S. narobili takich wirtualnych kosztów źe dzisiaj koszty Hyn są wyższe od długu. Czas zacząć przeciwstawiać się takim działaniom. Zachęcam do wpisów może znajdzie się więcej odważnych osób i pewne sprawy ujrzą światło dzienne.

tubidu

Firma bardzo słaba, zero kompetencji. Pan Hynek nie ma chyba zielonego pojęcia na legalnym ściąganiu długu, tylko jak jakiś gangster straszy swoich dłużników "kolegami gorylami". Panie Hynek - jeżeli wie Pan co to karma, to proszę pamiętać, że ona zawsze wraca.

gośćgorzów

Mała ale konkretna firma szuka osób zaangażowanych i na dłuższą metę dobrze płaci wszystko legal

Zostaw opinię o Pakt Inkasso Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Łukasz Hynek - Gorzów wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pakt Inkasso Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Łukasz Hynek