Spółka Doradztwa Podatkowego Ulmex Sp. z o.o.

Opinie o Spółka Doradztwa Podatkowego Ulmex Sp. z o.o.

Jaka jest kultura pracy w Spółka Doradztwa Podatkowego Ulmex Sp. z o.o.?

Pracownik Nowy wpis

W mojej opinii jako pracownik myślę, że praca jest całkiem przyjemna ze względu na osoby, z którymi pracuję. Opisałbym to, że jest to praca jak każda inna, specyficzna ma swoje wady oraz zalety. Z pozytywnych rzeczy w pracy na pewno jest komunikacja oraz czas i chęć rozwiązywania problemów, gdy takie się pojawią. Dużo nowych zadań. Mam na myśli załatwianie zadań, ponieważ niektóre zadania można zrobić od ręki i rozpocząć następne ale to wspiera program. Podsumowując atmosfera oraz osoby, z którymi się pracuje w Spółce na plus i dużo szkoleń z których można się wiele nowego nauczyć.

Czesiek Nowy wpis

Czy w związku ze zmianami Nowego Ładu pojawiły się jakieś nowe szkolenia, zwłaszcza dla nowych pracowników? Czy raczej trwa obecnie "rozpoznanie bojem", jak w wielu innych firmach? Nie pytam złośliwie, po prostu mnie to ciekawi.

Nowy wpis

@Czesiek

Dzień dobry :), @CZESIEK Dziękujemy za przesłanie zapytania :). Z uwagi na specyfikę działalności prowadzimy kursy i szkolenia podnoszące kompetencje dla całej kadry. Tak również było przed zmianami Nowego Ładu.

@Spółka Doradztwa Podatkowego Ulmex Sp. z o.o.

Kiedy one się z reguły odbywają, po pracy, czy w jej trakcie? I czy wzrost kompetencji oznacza też u Was wzrost wynagrodzenia?

Dawid

Chwalisz sobie ludzkie podejście i dobre relacje. Wskazując, że problematyczne jest tu załatwianie zadań i czas, którego niektóre z nich wymagają. Czy w ramach tej pozytywnej komunikacji i chęci rozwiązywania problemów nie można by wspólnie jakoś temu zaradzić, spróbować wspólnie przeorganizować pracę, by praca bardziej gładko się układała?

Minimalna na start, potem da się podwyżkę dostać jeszcze czy raczej nie ma szans? Co do urlopu czy zwolnień to trochę dziwne, bo przecież na umowę o pracę jest ileś tam dni do wykorzystania w roku. Chyba, że z góry narzucają kiedy urlop można wziąć?

Iwona

Cześć, klienci tutaj ich tak dobrze oceniają, z tego co widzę. Żadnych problemów z rozliczeniami ostatnio nikt nie zgłaszał, a jak w takim wypadku wygląda kwestia wypłat dla pracowników, ile wynoszą? Ktoś tam pracuje, też wszystko zgodnie z umową etc.?

Nienajlepiej
@Iwona

Około 3500 na rękę, wypłata na czas

Helena
@Nienajlepiej

Dzięki za informacje :) Jest opcja by jakoś dorobić sobie np. na nadgodzinach? Jeśli tak, to ile firma za nie daje?

Nienajlepiej
@Helena

Niestety nie ma takiej możliwości

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Spółka Doradztwa Podatkowego Ulmex Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Dorota

Szukam info o rekrutacji na Prawnika w firmie. Czy wiecie ile trwa cała rekrutacja? I czy ma się odpowiedź zwrotną nawet jesli jest ona negatywna?

Tobby

Udzielają pełnych i kompetentnych informacji. Zawsze mogłem liczyć na wsparcie i fachową pomoc.

Współpraca układa się dobrze. Wybraliśmy ich i od samego początku trzymają się ustaleń.

Maciek

Dużo dobrego o nich słyszałem. Jak oceniacie współpracę?

@Maciek

Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam!

Janek
@Maciek

Na przestrzeni tych kilku lat nie wystąpiły żadne problemy. Profesjonalnie, dokładni, uprzejmi. Polecam

@Maciek

W kwestii rozliczenia eksportu i importu najlepsi i to zdecydowanie.

Klient
@Maciek

Pozytywnie. Wszystko załatwione tak, jak się umawialiśmy.

@Maciek

Pełen profesjonalizm, fachowe podejście do powierzonych zadań.

Dominika
@Maciek

Zawsze można liczyć na pomocną radę w razie wątpliwości.

Karol
@Maciek

Ogólnie powiem tak - pewna firma i dobre warunki współpracy.

@Karol

No brzmi to dobrze. A te dobre warunki to jakie?

Julia
@Maciek

Na każdym kroku mogę liczyć na wsparcie i bardzo klarowne wytłumaczenie zagadnień na których po prostu się nie znam.

Martyna
@Maciek

Dobrze, w moim przypadku się sprawdzają

Bartek
@Maciek

Moim zdaniem ok. Na ten moment się sprawdzają.

Robert
@Maciek

Jak na razie zero zastrzeżeń. Polecam

Robert

Na ten moment trzymają się wszystkich ustaleń i to mi odpowiada. O wszystkim na bieżąco informują.

Bartek

Współpracuję z nimi już ponad rok w zakresie prowadzenia księgowości i jestem zadowolony. Dobry kontakt, na bieżąco o wszystkim informują.

Lemon

Dobre warunki współpracy. Człowiek wie na czym stoi, kasa jest ok.

@Lemon

Zapowiada się dobrze. ;) Dasz więcej info na temat warunków finansowych? Jakieś premie lub podwyżki występują?

TAAK
@Grażyna

Bzdura. Dużo pracy na starym sprzęcie. Wyzysk.

@TAAK

Dużo pracy, to co masz konkretnie przez to na myśli, jak to w praktyce wychodzi? A z tym sprzętem to coś konkretnego jest nie tak? Bo sam wiek to chyba jeszcze na nic nie wpływa

Zemo

Robota pewna i dobra zarówno dla młodych ludzi co chcą złapać doświadczenie jak i tych już bardziej doświadczonych

Damian

Jestem zadowolony ze współpracy. Profesjonalizm i fachowe podejście.

Ok

warunki do pracy ok, mi pasuje i raczej się będę ich trzymał bo jest mi tutaj dobrze

Łukasz

Oni ogarniają księgowość? Bo słyszałem o nich i teraz po tych wszystkich cudach co się dzieją chciałem to komuś zlecić żeby było ogarnięte kompleksowo.

Szymon
@Łukasz

Tak, u mnie w firmie prowadzą księgowość od paru miesięcy i jest ok

Basia
@Łukasz

Tak. Pełen profesjonalizm i fachowe podejście do powierzonych zadań.

Basia

Współpracujemy już naprawdę długo i nie było dnia, żeby coś było nie tak albo były jakieś niezgodności czy zaniechane terminy. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tak kompetentne osoby.

PRACOWNIK dawny

Niestety atmosfera pracy w tej firmie pozostawia wiele do życzenia. Nie polecam chyba że ktoś lubi być źle traktowany!

Dokładnie tak
@PRACOWNIK dawny

100% prawdziwa opinia Na przykład wysyłanie pracowników prywatnym samochodem po papierosy…

Szymon

POLECAM!

Profesjonalne i fachowe podejście do Klienta

Dawid

Najlepsza firma jeśli chodzi o kwestie prowadzenia księgowości. Dokładnie prowadzą rozliczenie. Bezbłędna obsługa. Polecam!

Łukasz
@Dawid

Oooo to dobrze. Chyba się zgłoszę w takim razie.

Zostaw merytoryczną opinię o Spółka Doradztwa Podatkowego Ulmex Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Spółka Doradztwa Podatkowego Ulmex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spółka Doradztwa Podatkowego Ulmex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spółka Doradztwa Podatkowego Ulmex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spółka Doradztwa Podatkowego Ulmex Sp. z o.o.