Advisory Sp. z o.o.

Boguszów-Gorce

Opinie o Advisory Sp. z o.o.

aaaaaa

Dokładnie. Żona widzi tylko pieniądze, traktuje człowieka jak towar. Próbuje zbijać pieniądze świadcząc usługi księgowe w nieprofesjonalny sposób, a gdy popełni błąd robi z człowieka głupka, pomimo że naraża go na poważne straty materialne.

prawnik
@aaaaaa 11.09.2014, 13:41

Radzę ci usunąć ten post, jeśli nie chcesz mieć do czynienia z prawem, choć i tak to jest nieuchronne.

xxx

ta firma to jakaś parodia właściciel ciągle pije na magazynie a jego żona traktuje ludzi jak rzeczy

yyy
@xxx 05.06.2012, 15:22

Firma godna polecenia, właściciele wyrozumiali, atmosfera rodzinna, płace regularnie wypłacane, urlopy udzielane wg życzenia pracownika. Tylko promować takie firmy ! Tylko jakiś bałwan i sfrustrowany człowiek może coś takiego pisać.

prawnik
@1213 17.03.2012, 21:49
co ty tutaj piszesz maja totalny wyzysk [usunięte przez moderatora], zero szacunku dla ludzi a zwlaszcza pracownikow...

Zupełna bzdura. Ten kto to napisał będzie miał poważne problemy natury sądowej. Nie pozostanie to bez echa. Poniesie odpowiednie konsekwencje.

Zostaw opinię o Advisory Sp. z o.o. - Boguszów-Gorce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Advisory Sp. z o.o.