Opinie o Aleksandra Kukla Radek Biuro Rachunkowe w Żory

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Aleksandra Kukla Radek Biuro Rachunkowe. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aleksandra Kukla Radek Biuro Rachunkowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aleksandra Kukla Radek Biuro Rachunkowe w Żory

Nick Nowy wpis

Oczywiście praca ze względu na charakter zawsze wiąże się ze stresem. Niestety osoby zarządzające "zespołem" nie ułatwiają- wymagają samodzielności nie okazując przy tym wsparcia nawet wobec osób, które mając wątpliwość zadają pytania. Szkolenia opierają się o materiały przygotowane przez wyznaczone do tego osoby, nie liczcie na szkolenie ze strony ekspertów. Spędzając w pracy 8h ma się cały czas wrażenie bycia obserwowanym, nie ma miejsca na koleżeńską atmosferę ani prywatę- szefostwo kontroluje dosłownie każdy ruch. Z plusów- chyba nigdzie indziej nie poznacie tylu metod korzystania z luk w prawie ani stosowania różnego rodzaju "optymalizacji".

Radek Nowy wpis

Nie zgadzam się z opinią. Ponieważ są wykupywane szkolenia i przeprowadzane w biurze. Zdarzają się szkolenia przeprowadzone przez pracowników ale nie jest to częste. Pomoc zawsze otrzyma pracownik a problem który powstał zawsze próbujemy wspólnie rozwiązać lub skorzystać z pomocy KIS lub innej instytucji. Nie kontrolujemy każdego ruchu sami się wdajemy czasem w rozmowy ale staramy się aby były to krótkie rozmowy, dlatego że w pracy jesteśmy dla klienta a nie na spotkaniu towarzyskim.

Dorota

To miejsce gdzie można się rozwijać swoje umiejętności. Praca od poniedziałku do piątku, super atmosfera. Przy sumiennej pracy można fajnie zarobić.

Magdalena Nowy wpis
@Dorota

nie ma zadnych nadgodzin, nikt do tego nie przymusza? ani pracy w weekendy?

Radek Nowy wpis
@Magdalena

Są nadgodziny ale nikt do tego nie przymusza. Wychodzi to samoistnie jeśli jest termin a nie wyrobiłeś się z pracą to wtedy są nadgodziny. Ogólnie staramy się aby ich nie było. Nadgodziny można wybrać

Gosia

Świetne miejsce na zdobycie wiedzy. Fajne towarzystwo. Przyjemna atmosfera pracy. Pracodawca rozumie różne trudne sytuacje pracowników. Szkoda, że ze względów rodzinnych musiałam zrezygnować z tej fajnej pracy.

Elżbieta
@Gosia

Piszesz, że można tu zdobyć wiedzę, ale czy w wyniku szkoleń wewnętrznych, czy podczas pracy podpatrując doświadczonych pracowników? To teoretyczna czy praktyczna wiedza?

@Elżbieta

Jest szkolenie które jest przeprowadzane no(jak są zmiany) i szkolenia teoretyczne przeprowadzane przez doświadczonych pracowników. Oprócz tego nie wyglada to tak ze pracownik się patrzy jak doświadczony pracuje otrzymuje etapy pracy gdzie ma wszystko tłumaczone np jak się tworzy i z czego się składa bilans albo jak liczy się chorobowe czy inne ważne rzeczy w księgowości

@Gosia
@Elżbieta

Można zdobyć wiedzę praktyczną i teoretyczną, obie są potrzebne. Naprawdę potrafią nauczyć, ale traktowanie pracowników to oddzielny temat

@@Gosia

Pracownik uważam że jest odpowiednio traktowany. Nie lubimy (usunięte przez administratora) i wtedy można czasem się zdenerwować. Np w ogłoszeniu o pracę jest w wymaganiach prawo jazdy kat B na rozmowie pracownik mówi że jeździ a jak prosimy aby pojechał o US i na pocztę to odmawia wykonania pracy bo się boi jeździć no coś tu jest nie tak

Lipna

Radzę firmę omijać szerokim łukiem. Duuuuża rotacja pracowników, zatrudnią cię na zleceniówce po to żeby znów po miesiącu/ dwóch cię wymienić na obojętnie kogo. Nawet jeśli jakimś cudem zostaniesz po okresie próbnym, to i tak nie masz co liczyć na podwyżkę. Liczysz na coś więcej -> OUT. Firma nie warta waszego czasu. Podsumowując – nieumiejętne zarządzanie firmą przez szefostwo -> może jakieś szkolenia dla geniuszy by się przydały?

@Lipna

Nie prawda pracownicy otrzymują premie oraz podwyżki. Są pracownicy na zlecenie jak i na umowę o prace wiec opinia jest nieprawdziwa

Magdalena
@Radek

poprzednie posty rzeczywiście były pozytywne i zachęcały do tej firmy, czy z tym pracownikiem po prostu pracodawca rozstał się w negatywnej atmosferze i tak się wyżywa przez negatywne posty ?

@Magdalena

Problem jest z tym że nie kojarzę takiego pracownika, który prosił o podwyżkę czy o umowę o pracę a ja mu jej odmówiłem. Ponieważ rzadko odmawiam umowy o pracę czy zlecenie jest mi to obojętne (chodzi o młodych jeśli chce zlecenie i mieć brutto netto to proszę bardzo jego decyzja). Jeśli chodzi o podwyżkę czy premie otrzyma ją taka osoba która widzę że się stara, ma chęci do nauki i chce się uczyć księgowości oraz czuje odpowiedzialność za swoją pracę. Pracownik prosi o dwa monitory otrzymuje, zgłasza problem ze sprzętem klientem zawsze staram się aby dla niego praca była przyjemna chodzi księgowość i częste zmiany rządu powodują iż praca jest stresująca a ja też wymagam od pracowników tego żeby pracowali jeśli kandydują na samodzielnego księgowego. Jeśli ktoś kandydował na pomocnika księgowego to otrzymuje naprawdę sporą wiedzę w praktyce i teorii.

Krystyna
@Lipna

A ile trwa ten okres próbny? I czy na rozmowie kwalifikacyjne jest jasno wyjaśnione jak będzie przebiegało zatrudnienie?

@Krystyna

Okres próbny trwa 3 miesiące . Jest jasno i klarownie to powiedziane pracownikowi na rozmowie. A jak będzie przebiegać zatrudnienie w dużej mierze zależy tez od pracownika. Okres próbny może się skończyć nawet po miesiącu i przejść na stała umowę z dobrym wynagrodzeniem jak pracownik pokarze ze umie wykonać swoją prace na stanowisko jakie kandydował. Jeśli przychodzi kadrowa która na CV napisała bajki a potem okazuje się ze płatnika widzi pierwszy raz na oczy, nie umie liczyć chorobowego czy urlopu jaki przysługuje pracownikowi to wiem ze z innymi rzeczami tez będzie miała problem i trzeba taka osobę przeszkolić.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Aleksandra Kukla Radek Biuro Rachunkowe? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Praca w gospodarstwie? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Wiola

Świetna firma. Przyjemna atmosfera pracy. Fajni ludzie.

Polecam pracodawcę. Nabyłam duże doświadczenie, liczne szkolenia, zaplecze socjalne dobre. Bardzo rzetelne podejście do klientów i pracowników firmy.

Jerzy
@Monika

Co masz z socjala? To znaczy jakie benefity? Konkretnie chodzi mi o prywatna opiekę lekarską. Można się załapać na pakiet z rodziną?

Dominika

Zgadzam się z koleżanką. Super miejsce. Miła atmosfera. Mimo trudności w pracy zawsze otrzymałam wsparcie. Nabyłam umiejętności, które mogę wykorzystać na całe życie.

Jerzy
@Dominika

Jakie miałaś trudności? Ciężko ci się było wdrożyć? Są jakieś szkolenia na początku dla nowych osób, czy od razu rzucili cię na głęboką wodę?

Brak

Biuro rachunkowe totalna poracha. Radzę się mega zastanowić przed podjęciem pracy w tej firmie.

@Brak

Kawał (usunięte przez administratora) Brak kultury i brak jakichkolwiek kompetycji. Pstrykać palcami to sobie (usunięte przez administratora) może a nie na ludzi. Nie polecam współpracy z tym Panem bo to (usunięte przez administratora)

No name

Dlaczego usuwacie złe opinie? Macie dobre wtyki

Radosław Kukla
@No name

Nikt nie usuwa złych opinii.

Magda

Totalna porażka, nie polecam. Brak profesjonalizmu, bałagan, żeby nie nazwać burdelem. Wybierając to biuro strzelasz sobie w kolano. Omijać szerokim łukiem. Biuro dla ubogich.

Radosław Kukla
@Magda

Skąd taki bulwersujący komentarz? Z tego co wiem to bardzo dużo pracy wkładamy w wiedzę naszych pracowników ale też dużo od nich wymagamy przede wszystkim samodzielności.

Ewelina

Jakieś podpowiedzi o ewentualnej pracy w biurze znajdę na tym forum?

m...

To się ujawnij a nie wrabiaj....

NoName

Nie chcę się ujawniać, bo tam jeszcze pracuję, ale nie wiadomo jak długo. Potwierdzam to co powiedział przedmówca.

madzia1111

Ja pracowałam w tym biurze, a skąd masz takie informacje o zarobkach i klimacie?

Zostaw merytoryczną opinię o Aleksandra Kukla Radek Biuro Rachunkowe - Żory

• Jak się pracuje w Aleksandra Kukla Radek Biuro Rachunkowe?

Zobacz opinie na temat firmy Aleksandra Kukla Radek Biuro Rachunkowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aleksandra Kukla Radek Biuro Rachunkowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aleksandra Kukla Radek Biuro Rachunkowe
  • Miarki 54