Aleksandra Kukla Radek Biuro Rachunkowe

NIP: 6511293118 REGON: 273660897

Aleksandra Kukla Radek Biuro Rachunkowe

Opinie o Aleksandra Kukla Radek Biuro Rachunkowe

Ewelina

Jakieś podpowiedzi o ewentualnej pracy w biurze znajdę na tym forum?

No name

Dlaczego usuwacie złe opinie? Macie dobre wtyki

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o Radek Biuro Rachunkowe Aleksandra Kukla jako pracodawcy.

Szukasz pracy?

m...

To się ujawnij a nie wrabiaj....

NoName

Nie chcę się ujawniać, bo tam jeszcze pracuję, ale nie wiadomo jak długo. Potwierdzam to co powiedział przedmówca.

madzia1111

Ja pracowałam w tym biurze, a skąd masz takie informacje o zarobkach i klimacie?

Zostaw opinię o Aleksandra Kukla Radek Biuro Rachunkowe - Żory

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aleksandra Kukla Radek Biuro Rachunkowe