Nobilis Hałaczek&Michaluk Sp.p. Biuro Rachunkowe

Szczecin

Opinie o Nobilis Hałaczek&Michaluk Sp.p. Biuro Rachunkowe

stokrotka

nie polecam , firma nastawiona tylko na zysk

rozczarowana

Niestety firma żeruje na naiwnych młodych osobach które nie myślą jeszcze o podatkach, ZUS emerytach i świadczeniach itd, standardem jest zatrudnianie tam na pół etatu, pracowanie na pełen etat a potem połowę wypłaty wypłacają pod stołem bez podatku. Nie wspomnę już o przypadku gdzie jedną pracownicę wysłano na zwolnienie lekarskie podczas ciąży i zmusili ją aby przychodziła do pracy i pracowała podczas tego zwolnienia, tak żeby było mniej kosztów dla firmy a były ręce do pracy, oczywiście obiecanego wynagrodzenia/wyrównania pensji ta pracownica też nie otrzymała, potem na sam koniec po urodzeniu dziecka została zwolniona. Firma "burdel" nie polecam, same złe doświadczenia.

Zostaw opinię o Nobilis Hałaczek&Michaluk Sp.p. Biuro Rachunkowe - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nobilis Hałaczek&Michaluk Sp.p. Biuro Rachunkowe