Opinie o EnergoSter Sp. z o.o. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy EnergoSter Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EnergoSter Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EnergoSter Sp. z o.o. w Radom

Staż

Wyłudzają kasę z urzędu miasta, przyjmując stażystów

Kamila Nowy wpis
@Staż

"Wyłudzają"? A to nie jest normalne w wielu firmach, że właśnie kogoś z urzędu po prostu na staż się bierze? Czemu od razu wyłudzeniami to nazywasz

Staż Nowy wpis
@Staż

Koszenie trawy, wycinanie drzew na stażu związanym z elektronikom to coś normalnego?

Sebastian Nowy wpis
@Staż

Serio karzą stażystom robić takie rzeczy? Nikt tego nie kontroluje? Przecież to fizyczna praca którą powinien się zajmować pracownik gospodarczy, a nie osoba która chce się nauczyć zawodu. W ogóle ile płacą za taki staż?

Były stażysta Nowy wpis
@Sebastian

biorą na staże mają jakiś % z tego a potem ci mówią że nie musisz przychodzić

Edward

jak obecnie się robi w tej firmie? nadal duża rotacja i niechlujne metody pracy? co z zarobkami, ile one obecnie wynoszą? czy się poprawiło i czy warto składać cv, niech kto napisze.

Firma nie zapewnia ubrań roboczych, to prawda, a Pan Prezes podczas wyborów taki troskliwy. Hipokryzja. Wzmocnić bezpieczeństwo ekonomiczne rodziny – to jeden z postulatów Mariusza Mejki, kandydata na posła z listy .Nowoczesnej Ryszarda Petru w okręgu radomskim. - Mam 41 lat, jestem ojcem czwórki dzieci, pochodzę z rodziny wiejskiej, ukończyłem Politechnikę Warszawską - mówił o sobie Mariusz Mejka, kandydujący do sejmu prezes firmy Energoster. Po krótkiej prezentacji kandydat zwrócił uwagę na kilka najbardziej, jego zdaniem palących problemów. - Rodzina powinna być bezpieczna, mieć możliwość spokojnego i stabilnego ekonomicznie życia. Tymczasem zarobki są niskie, często rodziny borykają się ze spłatą kredytu zaciągniętego na wiele lat - zauważył Mejka i podkreślał, że ważna jest zrównoważona polityka społeczna. - Państwo powinno wspierać potrzebujących - stwierdzał kandydat. Należy stworzyć takie warunki, by rolnictwo było opłacalne a system podatkowy powinien być przyjazny. - Zwiększmy zadowolenie mieszkańców Radomia - postulował kandydat. W tym celu należy wykorzystać potencjał PGZ.Mejka zwrócił szczególną uwagę na wzmocnienie średnich i dużych przedsiębiorstw. - Ich rozwój to wiele miejsc pracy, ale też warunki do tworzenia małych firm - twierdzi kandydat. Należy też zadbać o to, by parlamentarzyści zdawali na bieżąco relację ze swojej pracy. - Chciałbym, żeby został stworzony portal, na którym parlamentarzyści ziemi radomskiej będą informować o swojej pracy. Byłoby to też miejsce, w którym obywatele mogliby pisać o tym co ich boli, kontaktować się ze swoimi posłami - postuluje Mejka. WIADOMOŚCI RADOM MEJKA WYBORY 2015 PARLAMENT POSEŁ ENERGOSTER

Shaadow

Nikomu nie polecam pracy w tym zakładzie. To co tam się dzieje to cyrk. Przy prefabrykacji rozdzielnic posługują się szlifierka A potem sprayem żeby nic nie było widać ;) nie zapewniają podstawowych rzeczy jak ubrania do pracy czy higiena w ubikacji. Wdrożenie nie istnieje. Wchodzisz szyjesz jak maszynka A jak się znudzisz to wymianka, rotacja 400 %. Nawet młodym po szkole nie polecam. Mówię o " oddziale " w Radomiu.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w EnergoSter Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Radom
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
admin

Jeżeli pracujesz lub pracowałeś w firmie EnergoSter Sp. z o.o. to wypowiedz się na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o EnergoSter Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w EnergoSter Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EnergoSter Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

EnergoSter Sp. z o.o.