Mille Kancelaria Księgowo-Podatkowa Justyna Maciejewska

Opinie o Mille Kancelaria Księgowo-Podatkowa Justyna Maciejewska

iiiiiiiiiiiiii

Dobrze wszystkim radzę trzymajcie się z dala od tego biura. Macie na uwodzę swoje dobro finansowe i psychiczne to nie myślcie nawet przez chwile aby tam pracować. Niech to będzie przestroga.

ninka

kolejne biuro rachunkowe (usunięte przez administratora) - bierze młodych i niedoświadczonych na staż 3 miesięczny bezpłatny a potem daje marne umowy o dzieło lub zlecenie i płaci niewielkie pieniądze - że to niby nauka, że błędy popełniają, itp. Właścicielki ciągle marudzą i się czepiają, kartki wieszają żeby oszczędzać to i tamto, łącznie z ilością gotowanej wody w czajniku.....nie polecam

Zostaw opinię o Mille Kancelaria Księgowo-Podatkowa Justyna Maciejewska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mille Kancelaria Księgowo-Podatkowa Justyna Maciejewska