Lemans Sp. z o.o.

Opinie o Lemans Sp. z o.o.

Pracodawca

A dlaczego szanowna Magdo się nie przedstawisz ? Pewnych zachowań i braku kompetencji tolerować sie dłużej nie dało i wiesz o tym dobrze. Wiem ze boli zwolnienie , ale pisanie takich rzeczy w internecie to juz z Twojej akurat strony po prostu wstyd...

gosc

Praca w tej firmie to prawdziwy[usunięte przez admina] Niby milo i pieknie ale przychodzi co do czego to liczy się tylko interes bez wzgledu na wszystko. Naprawdę pracowalam tam dosc dlugo i pracę wspominam najgorzej ze wszystkich dotychczasowych. Jak wiele nerwow i stersu mnie kosztowala zrozumialam za pozno.

Zostaw opinię o Lemans Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lemans Sp. z o.o.