Dpit Sp. z o.o. Doradztwo Podatkowe i Informatyczne

Opinie o Dpit Sp. z o.o. Doradztwo Podatkowe i Informatyczne

mmm

zgadzam się z postem nr 1 w 100 %.Ciągła inwigilacja właścicieli,bardzo duża rotacja pracowników,trzeba mieć dużo samozaparcia,żeby tam wytrzymać.

bbb

Pracuję w tej firmie, pracy dużo, bo mają klientów, w pierwszym roku pracy uczyłam się zawodu, fakt, że studia nic nie dają, pracowałam czasem dłużej, bo chciałam więcej zarabiać, po 2 latach pracy 3500 brutto,po 3 latach 4500, a teraz po 7 latach ma 9 000 netto,po opodatkowaniu = jest dobrze, co tu gderać jak jakaś nierobotna nie umie się nauczyć zawodu i chciałaby od razu 10 tys., to nie w księgowości, księgowa to taki typ co dłubie te cyferki i dłubie, nie każda dziewczyna po studiach wie na co się decyduje, jak sprawdzi to okazuje się, że nie nadaje się do zawodu, ja wkrótce otwieram własną firmę i przy dopingującej szefowej zdaje na Doradcę Podatkowego, więc nie wiem skąd takie gęganie na forum.

qqqqqq

ilość pracy przytłaczająca co kończyło się na codziennej pracy po 10 h wynagrodzenie nieadekwatne do ilości pracy, znacznie zaniżone,praca w ciągłym stresie

aaa

Wyzysk, wieczne nadgodziny, tragiczna atmosfera w pracy

ale
@aaa 01.09.2015 11:56
Wyzysk, wieczne nadgodziny, tragiczna atmosfera w pracy

Sprawdź, porozmawiaj z innymi koleżankami, które pracują średnio 8 lat,zarabiają po 7 tys. Dlatego twierdzę , że to nieprawda, a wpisu dokonała osoba kłótliwa, która stale popełniała błędy i nie nadawała się do pracy w księgowości, dlatego została zwolniona po krótkim okresie pracy.Łatwo kogoś opluć jak się nie podpisujesz, proszę usunąć kłamstwa, albo się podpisać pod swoimi twierdzeniami.

Zostaw opinię o Dpit Sp. z o.o. Doradztwo Podatkowe i Informatyczne - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dpit Sp. z o.o. Doradztwo Podatkowe i Informatyczne