Opinie o Sd&Partners Księgowość Sp. z o.o. w Warszawa

counter
Stella Nowy wpis

Żeby zarabiać odpowiednio duże pieniądze trzeba się napracować, za leżenie nikt nie zapłaci. Firma to umożliwia

Unikać Nowy wpis

Niestety podpisuje sie pod tym co napsala " aaa".Wyzysk,wyzysk i jeszcze raz wyzysk .pensja 7000? Nie tu

Filipek Nowy wpis

@Adad Może lepiej trzeba sprawdzać informacje , które piszesz na forum i nie wprowadzaj ludzi w błąd. bo firma istnieje.

bbb

Pracuję w tej firmie, pracy dużo, bo mają klientów, w pierwszym roku pracy uczyłam się zawodu, fakt, że studia nic nie dają, pracowałam czasem dłużej, bo chciałam więcej zarabiać, po 2 latach pracy 3500 brutto,po 3 latach 4500, a teraz po 7 latach ma 9 000 netto,po opodatkowaniu = jest dobrze, co tu gderać jak jakaś nierobotna nie umie się nauczyć zawodu i chciałaby od razu 10 tys., to nie w księgowości, księgowa to taki typ co dłubie te cyferki i dłubie, nie każda dziewczyna po studiach wie na co się decyduje, jak sprawdzi to okazuje się, że nie nadaje się do zawodu, ja wkrótce otwieram własną firmę i przy dopingującej szefowej zdaje na Doradcę Podatkowego, więc nie wiem skąd takie gęganie na forum.

Xxx
@bbb

Nie wprowadzaj ludzi w błąd albo rozmawiamy o dwóch różnych firmach.

Adad Nowy wpis
@Xxx

DPIT Sp zoo nie istnieje od lipca 2016 roku oszukańcy , został sprzedany , sprawdzić to można w KRS , ale kit te opinie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Był ktoś z Was ostatnio na rekrutacji w Dpit Sp. z o.o. Doradztwo Podatkowe i Informatyczne? Możecie nam tutaj zdać relację?

Xxx
@Administrator

Nie polecam. Pracy nadmiar jak na jedną osobę. Jak widzą że się wyrabiasz dokładają w postaci dod.zlecen za które oczywiście dla Ciebie nic nie ma. Wlasciciele inwigiluja. Kiedys byla kamera. Cześć pensji w postaci "premii" ucinane za byle błąd.

mmm

zgadzam się z postem nr 1 w 100 %.Ciągła inwigilacja właścicieli,bardzo duża rotacja pracowników,trzeba mieć dużo samozaparcia,żeby tam wytrzymać.

qqqqqq

ilość pracy przytłaczająca co kończyło się na codziennej pracy po 10 h wynagrodzenie nieadekwatne do ilości pracy, znacznie zaniżone,praca w ciągłym stresie

aaa

Wyzysk, wieczne nadgodziny, tragiczna atmosfera w pracy

ale
@aaa

Sprawdź, porozmawiaj z innymi koleżankami, które pracują średnio 8 lat,zarabiają po 7 tys. Dlatego twierdzę , że to nieprawda, a wpisu dokonała osoba kłótliwa, która stale popełniała błędy i nie nadawała się do pracy w księgowości, dlatego została zwolniona po krótkim okresie pracy.Łatwo kogoś opluć jak się nie podpisujesz, proszę usunąć kłamstwa, albo się podpisać pod swoimi twierdzeniami.

Zostaw merytoryczną opinię o Sd&Partners Księgowość Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad