Accord Biuro Rachunkowe S.C. Ewa i Anna Kaczmarczyk

Opinie o Accord Biuro Rachunkowe S.C. Ewa i Anna Kaczmarczyk

john

Obie Panie matka i córka są niesamowicie czepliwe, złośliwe wręcz irytujące, za wszelką cenę chcą pokazać i udowodnić swoją wyższość, jak na mój gust nigdy więcej. podsumowując - przerost formy nad treścią. Rada dla obu pań - więcej pokory.

Krzysiek
@john 30.10.2015 07:32

Znam te firme i mam odmienne zdanie. Może byłeś niezdyscyplinowanym klientem?

Firma Accord Biuro Rachunkowe S.C. Ewa i Anna Kaczmarczyk była twoim pracodawcą? Opisz to na naszym forum.

Zostaw opinię o Accord Biuro Rachunkowe S.C. Ewa i Anna Kaczmarczyk - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Accord Biuro Rachunkowe S.C. Ewa i Anna Kaczmarczyk