A.S.T. Biuro Rachunkowe Grzegorz Kacprzyk

Opinie o A.S.T. Biuro Rachunkowe Grzegorz Kacprzyk

xxxxxxx

Faktycznie w biurze tym panuje dziwna atmosfera po miesiącu/kilku miesiącach stwierdza się że faktycznie że jest kilka osób niekoniecznie szef które rządzą w tej firmie. Są to oczywiście osoby które długo/najdłużej pracują w tej firmie. Nie spodobasz się którejś lub twoja praca możesz zostać zwolniona szybciej niż ci się wydaje. Osoby które długo tam pracują trzymają się razem i ma się przez to wrażenie że nie należysz do zespołu... Osoby o których mowa powyżej nie należą do osób które lubią pomagać nowym pracownikom z jednej strony nie ma się im co dziwić bo rotacja w tej firmie jest spora. Jeżeli już pomagają ma się wrażenie że robią to niechętnie lub muszą skomentować niewiedzę nowych pracowników przez co odechciewa się tam pracować . Pracy jest na prawdę bardzo dużo moim zdaniem Szef zatrudnia tam za mało osób i przez to większość pracowników zmuszona jest siedzieć po godzinach jeżeli nie siedzisz po godzinach jesteś źle odbierany przez w/w osoby i musisz się liczyć z tym że Ci dowalą więcej pracy... Jeżeli dochodzą nowe firmy każdy ze starych pracowników broni się przed ich przyjęciem wygląda to jak odbijanie piłeczki od jednej osoby do drugiej w konsekwencji czego nowa firma trafia do kogoś kto najkrócej pracuję. Ciekawym faktem jest to że osobom długo tam pracującą pomagają Pomocnice w prowadzaniu/księgowaniu dokumentów ale ona mogą tylko pomagać im nikomu kto krócej pracuje nie mogą chyba że one wyrażą zgodę... jeżeli chodzi o Szefa ma się wrażenie ze On do końca nie zdaję sobie sprawy jaka atmosfera panuje w biurze ponieważ wiecznie go nie ma w biurze -ma za dużo spraw na głowie i swoich własnych firm -moim zdaniem za dużo spraw wziął na swoje barki...

mon81

Pracuję w tej firmie od początku marca i jak na razie jestem zadowolona - miła atmosfera dzięki czemu szybko poczułam się częścią zespołu - generalnie pozytywnie pod każdym względem.

Anna
@mon81 23.03.2016 18:38

A jak po roku pracy ?

zuza4

Byłam ostatnio na rozmowie w tej firmie,pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, aż żałowałam, że mnie nie zatrudnili.

margo

Bardzo proszę uważajcie na tę firmę podczas szukania pracy. To na co się umawiacie może się okazać zupełnie czymś innym. Również zastanawia mnie atmosfera, która tam panuję. Myślę, że jest kilka osób, które rządzą tą firmą nie koniecznie sam właściciel.

Zostaw opinię o A.S.T. Biuro Rachunkowe Grzegorz Kacprzyk - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A.S.T. Biuro Rachunkowe Grzegorz Kacprzyk