Sopot

Opinie o Kancelaria Doradztwa podatkowego Biuro Rachunkowe Sowa Wiesława Szabuniewicz-Sowa

Ala

Prywatna firma, zatrudnia 8 osób, rodzinna atmosfera, możliwość pracy w elastycznych godzinach.Dla mnie super. Pozdrawiam cały zespół Kancelarii.

ktoś

Praca w tej kancelarii jest droga przez mękę nauczyć nie nauczysz się niczego, bo nie ma poprostu od kogo.

Zostaw opinię o Kancelaria Doradztwa podatkowego Biuro Rachunkowe Sowa Wiesława Szabuniewicz-Sowa - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Doradztwa podatkowego Biuro Rachunkowe Sowa Wiesława Szabuniewicz-Sowa