Creative Future

Kielce

Opinie o Creative Future

Agata

Witajcie, Udało mi się ustalić, że firma działa, pomimo braku wpisów aktualnych na forum, specjalizuje się w handlu związanym z budową. Jeżeli ktoś z odwiedzających forum jest w stanie podzielić się wszelkimi informacjami na temat firmy, to proszę napiszcie.

ed

@Wojtek o no to widze ze fatkycznie calkiem sporo mozna zarobic poza tym sa pewnie jakies premie do tego

Zadowolony

Nie zgadzam się z takimi opiniami o tej firmie. Zawsze byli za pracownikami w każdej sytuacji. Konkretnie egzekwowali warunki umowy. Jeśli ktoś podjął się wykonania zadania to musiał mieć świadomość, że musi je skończyć. Wielu chciało na początku a później uciekali bez żadnego powiadomienia. Pseudo pracownicy.

Za jakie deski nie zapłacili. Chyba pomyliłeś kolego firmę. zawsze płacą.

Jak nie robiłeś pracy sumiennie i właściwie to pewnie nie umiales jej sprzedać, a teraz jeszcze jakieś bezzasadne pretenske masz. Spójrz najpierw na siebie a później oceniaj innych.

wiktorro

popieram kolege wyzej. Robie u nich dluzszy czas, z kasą problemow nigdy nie bylo. Co obiecane to dane. Fuszerki nie odwalaja, jak się komus nie chce robić to niech siedzi w domu. ogolnie Polecam.

modello111@interia

A ja nie narzekam. Płacą. Solidni. Konkretni. Mają zlecenia z zamówień publiczmych wiec pieniądze nie aż takie duże za usługi ale przynajmniej pewne. A poza tym konkurencja w branży jest bardzo duża i popieram prezesa, że nie płaci za fuszerke. Te czasy już się skończyły.Polecam

Zostaw opinię o Creative Future - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Creative Future