Stiuk Pracownia Konserwacji Zabytków Szymon Mieczysław Konecko

Olsztyn

Opinie o Stiuk Pracownia Konserwacji Zabytków Szymon Mieczysław Konecko

zulugula

zgadam się z poprzednią wypowiedzią. ruda to krętaczka i cwaniara. oszukuje ludzi!!!! nie płaci!!!! nawet telefonów nie odbiera!!!! obydwoje powinni siedzieć za te wszystkie wałki!!!!!!!

fujubuju

Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią.Teraz zamienili się rolami i to ruda małpa jest szefuniem a jej konkubent ćpun gra ofiarę losu.Powinni oboje siedzieć w kiciu za to jakie przekręty robili i robią chcąc uniknąć kary.dziwię się że w Polsce robią takie rzeczy i uchodzi im to na sucho.Powinni słono za defraudację i oszustwa zapłacić. A teraz robią dobrą minkę i myślą jacy są mądrzy ha ha ha!!!Kurcze przecież to oszuści, ludzie trzymta mnie bo wstyd.........

fujubuju

tyjkjuu

nie pracujcie w firmie stiuk !!! [usunięte przez moderatora] nie płaci ludziom i żyje cudzym kosztem.ta firma to dno

Zostaw opinię o Stiuk Pracownia Konserwacji Zabytków Szymon Mieczysław Konecko - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stiuk Pracownia Konserwacji Zabytków Szymon Mieczysław Konecko