Opinie o MOSTOSTAL Słupca w Słupca

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MOSTOSTAL Słupca. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w MOSTOSTAL Słupca o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOSTOSTAL Słupca w Słupca

Ten zakład jest jeszcze mocno zakorzeniony w latach innego ustroju gospodarczego. Osoby odpowiedzialne za pozyskiwanie kontraktów w ogóle się z tego nie wywiązują. I to są zaniedbania Pana M.D który jest chyba osobą nie nadająca się do zajmowania takich stanowisk jakie zajmuje. Dobrze, że już go nie ma. Z drugiej strony osoby które teraz kierują też mają braki i są nastawieni aby jak najwięcej zarabiać dla siebie. Jeśli zakład ma taką złą kondycje finansową to ja się pytam czemu zarząd i kierownicy nie obniżą sobie pensji czasowo ??? A te wyliczenia które nam powiesili na produkcji to normalna rzecz każda firma musi płacić. Nich lepiej zaczną myśleć co dalej

byłymostostalowiec

hehe zgadzam się :) Pan WK, szef markietingu to po angielsku umie mówić jak Franek z Chłopaków do wzięcia.. Gość, totalnie nie na to stanowisko. Styl bycia,.. nie te czasy.

WSCIEKŁY SPAWACZ!!!!!

zarobki słabe wyzysk, po 10 latach pracy na rachunki mnie nie stac

WSCIEKŁY SPAWACZ!!!!!

zarobki słabe,wyzysk, pracowałem 10lat i (usunięte przez administratora) z tego mam nawet na rachunki nie mam

Profesor

Mostostal Słupca ma strukturę typowo więzienną. W kryminale często bywa tak że klawisz po podstawówce pilnuje profesora.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
gorzów wlkp

co się dzieje z motem w Gorzowie wlkp? przez robote geodetów jesteście pk 3msc do tyłu. jak długo to będzie się wlekło?

jpg

Z całą pewnością podwyżek nie będzie będą indywidualne rozmowy z kierownikiem czyli opier.... co my chcemy pżeciesz chorujemy itd.. a zapewne będą straszyć zwolnieniami bo zakład w kryzysie itd .. szkoda bo zostaną się sami starsi pracownicy a młodych wywieje..

ACAB

Będą zmuszeni to dadzą, jednak w zamian zabiorą premię regulaminową (jeśli mogą) i pracownicy będą w zasadzie jeszcze mniej zarabiać.

jpg

no i co z podwyżkami? jednak to chyba prawda co gadają na Słupcy że panuje zmowa w kwestii wynagrodzeń czyli minimalna krajowa i ani trochę więcej. ciekawe czy te pisma coś dadzą o podwyżki ? zapewne będzie tak że jak coś dadzą to do 12 zł żeby minimalna godzinowa była i tyle bo przecież zakład w kryzysie a mistrzów coraz więcej a pracowników coraz mniej ciekawe ? Najgorzej to jednak mają ci staży pracownicy co mają stażu po 25 lub więcej lat bo gdzie oni pójdą? szkoda największy zakład w Słupcy a powoli upada:-(

niema jak trol na forum

jpg

solidarność nic nie da tesz słyszałem te pogłoski że przez najblisze 3 lata 0 podwyżek więc trzeba szukać innej pracy lepiej rokującej bo mostostal tak czuje upada a inwestycja typu estakada to remąt pod sprzedasz tak naprawde szkoda tylko tych ludzi któży pracują tam po 20 lat i więcej!1!!!!!!!

były
@jpg

Chodziłeś do szkoły? Nie dziwię się, że płacą jak płacą kiedy ludzie podstaw ortografii nie znają..

Solidarność próbuje wynegocjować podwyżki dla wszystkich pracowników o 500zł sa jakieś szanse bo nie długo nie będzie mnie stać na dojazdy do pracy mimo taniejącego paliwa :( Z biurowca dochodzą słuchy,że przez minimum 3 lata nie będzie podwyżek-bo trzeba nadrobić dług do którego doprowadzili prezesi itp tylko ja się pytam dlaczego teraz ma cierpieć zwykły pracownik za błędy ludzi,którzy biorą ogromne pieniądze popełniając błedy i doprowadzając do takiego stanu firme to im tam powinni pozabierać na pensji,a nie zabrać pracownikowi,który swoja prace wykonał należycie i towar został sprzedany?!?

jpg

zaczyna się dziać to o czym myślałem jusz wcześniej czyli nowy dyrektorek wprowadza swoje zaostrzenia a płace nic ludzie z maszyn się zwalniają spawaczy coraz mniej coś czuje że dyrektorek jest po to żeby zakład tak naprawde upadł bo przeciesz niedługo co nioektóży dostaną więcej socjalu na dzieci jak dostaje wypłaty w zakładzie !!!!!! dyrekcjo ogarnijcie się wkońcu to robotnik pracuje na was a nie odwrotnie?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ACAB

Dokładnie tak jak piszesz. Mało tego nowy dyrektor P.K. "tnie" nadgodziny nie patrząc na głodowe pensje pracowników. Ps. jeśli chcecie ambi pur na szatniach to zacznijcie od zakupu droższych butów dla pracowników!

Pracownik 10zl brutto

Słyszałem,ze na biurkach w kadrach lezy 30podan z wypowiedzeniem-czemu sie nie dziwie-rygor coraz wiekszy,wymagaja wiecej a pensje głodowe-pensje nieadekwatne to drogiego zycia. Sam nie długo sie zwalniam-moja dziewczyna w biedronce zarabia wiecej-wstyd!! ;)

miejscowy

Z reguły każda ciszę wypełnia czy prędzej czy później burza. Oznacza to ze już wkrótce chaos w Mostostalu zamieni się na hałas załogi. Jak widać gwałtowność zmian w naszej firmie po utracie przewidywanego i z klasą prezesa bardzo zaszkodzi tym którym się zdaje. Tak się kończy amatorszczyzna i brak szacunku do załogi. Ludzie inteligentni inaczej rozgrywają takie zimny. Teraz widać przyjdzie nam szukać pracy dalej. Zresztą jaki poważny klient będzie szanować właściciela który przy pomocy podstępu i ironii traktuje swoich pracowników. Nie wierzymy Wechcie a nią za grosz. Jest on w naszych oczach skrajnie nie wiarygodny.

miejscowy

Czy to znaczy ze M.D. Juz nie pracuje

ACAB

W Mostostalu trzęsienie ziemi. Wczoraj poleciał naczelny, dzisiaj kolejny dyrektor. Zmiana na lepsze, wątpie..

onett
@ACAB

Dranikowski wypadł. Ale jaki inny dyrektor? Mam nadzieje, że WK, poleciał.

tomi

Czy to prawda że zmienił się zarząd?

Są to ludzie wynajęci z innych firm i pracują tak długo jak Mostostal chce lub do kiedy mają podpisaną umowę-ludzie z wynajmu są brani bo nikt nie chce przyjść i robić za te grosze-pani w biedronce więcej ma podstawy hahaha

ona

Co to znaczy ludzie z wynajmu?????

Zostaw merytoryczną opinię o MOSTOSTAL Słupca - Słupca

• Jak się pracuje w MOSTOSTAL Słupca?

Zobacz opinie na temat firmy MOSTOSTAL Słupca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MOSTOSTAL Słupca?

Kandydaci do pracy w MOSTOSTAL Słupca napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MOSTOSTAL Słupca
1.8/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Poznańska 41
    62-400 Słupca