Opinie o MOSTOSTAL Słupca w Słupca

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MOSTOSTAL Słupca. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w MOSTOSTAL Słupca o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOSTOSTAL Słupca w Słupca

Gogol

A ja sądzę, że wiele osób z tych narzekających po prostu nie mają po drodze z dobra pracą więc zostaje narzekanie.

Pati

W ogóle dziwię się tym młodym ludziom, którzy tam pracują. Narzekają, że tak źle, że mało płacą, że wody nie ma, że raz jest dużo pracy a potem jakiś czas w ogóle nie ma. Nic ich tam nie trzyma, wielu nie ma rodzin, dzieci, mieszkają z rodzicami (bo tak łatwiej-to prawda). Ale nikt nie pomyśli, że przecież można znaleźć coś lepszego! Może trochę dalej, może trzeba będzie płacić za mieszkanie, ale może człowiek bardziej się rozwinie, zdobędzie większe doświadczenie, dostanie lepszą kasę, zacznie żyć samodzielnie. Ale jak ktoś woli siedzieć i marudzić bo mu tak wygodniej, a do tego żyć w stresie, że może właśnie dziś wypowiedzenie dostanę JA. To co tu komentować więcej?

Zenek

Niema cieplej wody pracownicy chodzą jak obdartusy woda.do picia wstawiona przez pociotkow nienadaje sie do picia w butelkach rozwijają sie glony po tej wodzie brak ogrzewania na hali brak czegokolwiek w narzedziowni niema czym robic masakra moglbym tak wymieniac ale szkoda gadac kawe zabrali mleko zabrali sanacje wprowadzili i zwalniają ludzi zeby pokazac ze cos robią debile z biorowca a na hali same czerwone kaski chodzą i oglądają a ten pies to wogole jest porarzka

Spawacz
@Zenek

A moze brak ciepłej wody spowodowany jest jakaś awaria? A co do wody do picia to nikt cie nie zmusza żebyś ja pił kupuj sobie sam wode i nie pisz bzdur o rozwijających się glonach czy innych takich. Ludzie ja pija i nikt nie narzeka. A czy na dworze jest jakiś wielki mróz że Hala musi być ogrzewana? Weź się za robotę to będzie ci ciepło.

Zenek

A mistrz 4 nawy to juz wogole przegina karierowicz (usunięte przez administratora) gania ludzi szczegulnie z wynajmu pilnuje stoi przy tobie zebys robil bo (usunięte przez administratora) na premi zalerzy ile sprzeda to do niego wradny (usunięte przez administratora) powinni (usunięte przez administratora) na zbity pysk nieszanuje ludzi cwaniaczek mądry w gembie a na robocie niezna sie wogóle niepanuje nad robotą tylko gna a potem bo poprawki są na stykach ty korwa (usunięte przez administratora) kiedys ktos ci morde obije i sie zastanowisz na drugi raz

X
@Zenek

Zenek jak Ci nie pasuje praca w Mostostalu to się zwolnij. Ogólnie to madry jesteś tylko w internecie pod jakims tam nickiem a w realu slowem sie nie odezwiesz bo strach ci na to nie pozwoli.

hugo
@X

Jak się nie postawisz to cały czas będą cie gnębić

Spawacz
@Zenek

Ty się lepiej od nas trzymaj z daleka

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Zenek

Wynajm traktują jak niewolnikow robią najgorszą robote za nich a oni lazą gadulec kawka itp jak wynajm odejdzie tak firma staje na dechach

Zenek

Pracownicy jakby chcieli to pracy jest dla spawaczy pelno ale jak im powiesz zwolnij sie idz do posrednika zarobisz to cisza sie robi glowy zwieszają i co dalej dalej cisza sami są winni tego co tam sie teraz dzieje robią za to co im pasuje i tyle

Zenek

Tragedia ten mostostal. Jak (usunięte przez administratora) pół biorowca to moze sytuacja sie poprawi a tak to zaklad padnie przez tych (usunięte przez administratora) biorokratow

Rici

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wyrzucić dyrektorkę personalno administracyjną i włączyć ogrzewanie.

@Rici

Ale po co? Niedługo i tak wszystkich którzy zostaną przeniosą na produkcję. Tam będzie gorąca atmosfera.

Filip

Gdyby każdy zajął się swoją pracą to nie miałby problemów i powodów do narzekania. Nie uważacie?

@Filip

Nie do końca. Możesz robić co do ciebie należy, aż zaraz dojdzie do tego, że za wyjście do toalety będzie liczony ci czas i potrącą ci to z wypłaty. Ale...przyzwyczaisz się i dalej będziesz siedział cicho. Pewnego dnia wychodząc z toalety będziesz chciał umyć ręce (mam nadzieję że to robisz) i okaże się, że nie ma wody. Ale...dasz radę. Przyjdzie zima, temperatura w biurach spadnie do 15 stopni. Też można cieplej się ubrać. W sumie, lepiej tak niż płacić za ogrzewanie. I oto ci płacą, 3000 brutto?

Cezary

Zastanawiam się dlaczego pracownicy bardzo często oceniają pracę ludzi na kierowniczych stanowiskach? Skąd możecie wiedzieć co oni robią?

WŁODEK
@Cezary

Z taką opinią nie musisz się konspirować. Wszyscy wiedzą ze w firmie Cezar jest tylko jeden.

Co
@WŁODEK

Dobre spostrzeżenia

@Cezary

Cóż... jeśli słyszę, że wiceprezes razem z kierowniczką i tłumaczką jadą na wycieczkę do Niemiec, obejrzeć budowę mostu. I w sumie nic poza tym z tej wycieczki nie wynika, to chyba czegoś nie rozumiem. Firmę stać na wycieczkę dla trzech osób, na paliwo, na hotel ze śniadaniem...a dla ludzi w biurze nie ma wody, dla ludzi na produkcji nie ma kawy. No ale w sumie jak się wie, że firma z końcem roku upadnie to zostały niecałe trzy miesiące i trzeba korzystać! Porażka.

Dominika

@Jaworowy człowiek Pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis. Jeśli nie masz jakiekolwiek uwagi pod moim adresem, to opisz to w sposób kulturalny i merytoryczny.

Dominika

Mieliście może do czynienia z MOSTOSTAL Słupca? Pracowaliście tam lub ktoś z Waszych znajomych? Dajcie znać, co wiecie na ich temat, wielu użytkowników szuka opinii na temat tej firmy, a każdy merytoryczny komentarz jest na wagę złota. Tym bardziej, że w dzisiejszych czasach warunki pracy dynamicznie ulegają zmianie.

andrzej

no ok, ok kochani, a jak to wygląda dzisiaj, piszecie, że ktoś, coś........... wiadomo MS to firma z tradycjami.........była dobra, a jak jest teraz?

Dronn
@andrzej

Tradycje dawno zdechły w tej firmie.

A ja się pytam czemu Pan Z.B cały czas jest na tym stanowisku do którego nie ma predyspozycji, i widać u nas, że się gubi w swoich decyzjach, raz mówi tak za chwilę inaczej.

Mariano

Są tacy ludzie lecz są tłumieniu przez tych którzy napychają swoje kieszenie, a młodzi pracownicy produkcyjni nie widza przyszłości w tym zakładzie coraz więcej sie słyszy ze w większości spawacze rozglądają sie za nowa praca bo nie wiedza czy będzie ich stać na utrzymanie rodziny gdy ja zaloza

tomek

I jak jest teraz? Coś się zmieniło po zmianie zarządu?

nik
@tomek

Generalnie jest blado. Firma straciła wiele i będzie coraz gorzej aż do bankructwa

zxwww
@nik

To się od 20 lat słyszy, a MS stoi jak stał..

vbg
@zxwww

Stoi ale jak, na produkcji pracuje coraz mniej ludzi, w chwili obecnej jest robione do 500 ton miesięcznie, zakład jak stał w miejscu tak stoi i pewnie tak będzie. Chyba, że będzie osoba z pomysłem na tą firmę z dorobkiem

ular

No i takie podejście @Januszek powinno być tępione. Dlatego też kontrole powinny być. Jak firma ma was szanować jak wy jej nie szanujecie, macie umowę o pracę i kasę na czas a pijecie sobie w miejscu pracy..

Januszek

żadne kontrole TICO ja uważam że nie powinno się kontrolować przepływu alkoholu podczas pracy w żadnej firmie jedna setka przed pracą nie zaszkodzi a co

Betonowy Łukasz

Pracowałem kiedyś w Mostostalu jeszcze do dzisiaj pamiętam jak z kolegami pociągalim wódę w pracy to była praca po której takie wspomnienia pozostają

Edek

Pozdro dla MAKRELI pracującego w Mostostal Słupca i jeżdżącego skatowanym fiatem uno fiatem uno he he ten samochód powinien już dawno wylądować na złomie

Zostaw merytoryczną opinię o MOSTOSTAL Słupca - Słupca

• Jak się pracuje w MOSTOSTAL Słupca?

Zobacz opinie na temat firmy MOSTOSTAL Słupca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MOSTOSTAL Słupca?

Kandydaci do pracy w MOSTOSTAL Słupca napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MOSTOSTAL Słupca
1.8/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Poznańska 41
    62-400 Słupca