Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w MOSTOSTAL Słupca?

Opinia Nowy wpis
Kandydat

Jak wyglada teraz sytuacja w mostostal slupca? Pytali mi sie czy chce przyjsc do pracy

Gremlin

Jak wygląda sprawa w naszej firmie w tak dla nas trudnej sytuacji (epidemii).Większe zakłady w naszej okolicy zawieszają produkcję na 2 tygodnie.Tam się dba o pracowników .Pozdrawiam

Kris Nowy wpis
@Gremlin

Będzie to widać przy wypłacie.

Ile jest zmian w MOSTOSTAL Słupca?

Kris Nowy wpis
@Pytanie

Dwie zmiany na produkcji.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mietek

Widzę, że trwa do was rekrutacja na stanowiska spawalnika. Można wiedzieć co się stało z poprzednikiem (z jakiego powodu odszedł, został wyrzucony) ??

Mike
@Mietek

Firma zwalnia co miesiąc po 10-20 osób tylko po to aby uniknąć zwolnień grupowych

Bogdan

Czy w firmie poza podstawowym wynagrodzeniem proponuje się pracownikowi jakiekolwiek dodatki lub chociażby premię, uzależnioną np. od wyników pracy? Jak z możliwościami rozwoju w strukturach firmy?

Gremlin
@Bogdan

Jak mogą dać coś więcej jak wszystko zabrali.

Jak wygląda ścieżka awansu w MOSTOSTAL Słupca?

@Pytanie

No cóż firma ma problemy,jakieś plany naprawcze,podobno będą zwalniać.O finansach lepiej nie wspominać,nie wygląda to ciekawie pewnie trzeba będzie szukać innej pracy,zobaczymy.

@Kris

Tu masz aktualności na temat restrukturyzacji: http://zimmermanfilipiak.pl/postepowania/mostostal-wechta.html W zamian chętnie się dowiem, co z finansami. Co masz na myśli pisząc, że lepiej nie wspominać? A zatrudnienia - są wstrzymane?

@Iza

Jeśli chodzi o szczegóły to jedynie prywatnie możemy porozmawiać.

@Pytanie

Co konkretnie masz na myśli?

Giertych

Witam, ludzie mam pytanie jak wygląda sytuacja obecnie w firmie? Wypłacają pieniądze na czas? Jak atmosfera wygląda na monterce/spawaniu ?? Dobra robota ogólnie tam ?

@Giertych

Pieniądze są zawsze 10-tego,trochę socjalu jest,nadgodziny setki i jak na razie jubileusze też są wypłacane.

@Kris

A jaki jest rodzaj umowy dla nowych? Gdzieś niżej widziałam, że pisałeś, że stawka to sprawa indywidualna. Czyli jest uzależniona od doświadczenia i zaangażowania i nie wszyscy pracownicy w MOSTOSTAL mają taką samą? Dzięki za informacje.

@Iza

Można na normalnej umowie z pełnym ubezpieczeniem lub na działalności.Co do stawek to tak jak wszędzie są rozbieżności.

Andrzej

Z tego, co wyczytałem w internecie, firma nie prowadzi aktualnie żadnej rekrutacji. Na stronie MOSTOSTAL Słupca widziałem ofertę pracy na stanowisko spawacza oraz montera, ale prawdopodobnie jest już nieaktualne: https://mostostal-slupca.pl/pl/mostostal-wechta-sp-z-o-o-zatrudni/ Wie ktoś może czy poszukiwani są pracownicy na inne stanowiska?

@Andrzej

Przyjmuje firma monterów i spawaczy. Ogłoszenia są na OLX.

@Kris

Dzięki za informację! Możesz napisać na jakie stawki można liczyć na tych stanowiskach? Polecasz aplikować do pracy w firmie MOSTOSTAL Słupca?

@Iza

Co do stawek to spraw a indywidualna i publicznie nie będę się rozpisywał,ale proszę dzwonić bezpośrednio do pani Magdy

Olo

Dzieje się coś interesującego we firmie? Warto cv zostawić?

Gogol

A ja sądzę, że wiele osób z tych narzekających po prostu nie mają po drodze z dobra pracą więc zostaje narzekanie.

Pati

W ogóle dziwię się tym młodym ludziom, którzy tam pracują. Narzekają, że tak źle, że mało płacą, że wody nie ma, że raz jest dużo pracy a potem jakiś czas w ogóle nie ma. Nic ich tam nie trzyma, wielu nie ma rodzin, dzieci, mieszkają z rodzicami (bo tak łatwiej-to prawda). Ale nikt nie pomyśli, że przecież można znaleźć coś lepszego! Może trochę dalej, może trzeba będzie płacić za mieszkanie, ale może człowiek bardziej się rozwinie, zdobędzie większe doświadczenie, dostanie lepszą kasę, zacznie żyć samodzielnie. Ale jak ktoś woli siedzieć i marudzić bo mu tak wygodniej, a do tego żyć w stresie, że może właśnie dziś wypowiedzenie dostanę JA. To co tu komentować więcej?

Zenek

Niema cieplej wody pracownicy chodzą jak obdartusy woda.do picia wstawiona przez pociotkow nienadaje sie do picia w butelkach rozwijają sie glony po tej wodzie brak ogrzewania na hali brak czegokolwiek w narzedziowni niema czym robic masakra moglbym tak wymieniac ale szkoda gadac kawe zabrali mleko zabrali sanacje wprowadzili i zwalniają ludzi zeby pokazac ze cos robią debile z biorowca a na hali same czerwone kaski chodzą i oglądają a ten pies to wogole jest porarzka

Spawacz
@Zenek

A moze brak ciepłej wody spowodowany jest jakaś awaria? A co do wody do picia to nikt cie nie zmusza żebyś ja pił kupuj sobie sam wode i nie pisz bzdur o rozwijających się glonach czy innych takich. Ludzie ja pija i nikt nie narzeka. A czy na dworze jest jakiś wielki mróz że Hala musi być ogrzewana? Weź się za robotę to będzie ci ciepło.

Zenek

A mistrz 4 nawy to juz wogole przegina karierowicz (usunięte przez administratora) gania ludzi szczegulnie z wynajmu pilnuje stoi przy tobie zebys robil bo (usunięte przez administratora) na premi zalerzy ile sprzeda to do niego wradny (usunięte przez administratora) powinni (usunięte przez administratora) na zbity pysk nieszanuje ludzi cwaniaczek mądry w gembie a na robocie niezna sie wogóle niepanuje nad robotą tylko gna a potem bo poprawki są na stykach ty korwa (usunięte przez administratora) kiedys ktos ci morde obije i sie zastanowisz na drugi raz

X
@Zenek

Zenek jak Ci nie pasuje praca w Mostostalu to się zwolnij. Ogólnie to madry jesteś tylko w internecie pod jakims tam nickiem a w realu slowem sie nie odezwiesz bo strach ci na to nie pozwoli.

hugo
@X

Jak się nie postawisz to cały czas będą cie gnębić

Spawacz
@Zenek

Ty się lepiej od nas trzymaj z daleka

Zenek

Wynajm traktują jak niewolnikow robią najgorszą robote za nich a oni lazą gadulec kawka itp jak wynajm odejdzie tak firma staje na dechach

Zenek

Pracownicy jakby chcieli to pracy jest dla spawaczy pelno ale jak im powiesz zwolnij sie idz do posrednika zarobisz to cisza sie robi glowy zwieszają i co dalej dalej cisza sami są winni tego co tam sie teraz dzieje robią za to co im pasuje i tyle

Zenek

Tragedia ten mostostal. Jak (usunięte przez administratora) pół biorowca to moze sytuacja sie poprawi a tak to zaklad padnie przez tych (usunięte przez administratora) biorokratow

Rici

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wyrzucić dyrektorkę personalno administracyjną i włączyć ogrzewanie.

Pitu-pitu
@Rici

Ale po co? Niedługo i tak wszystkich którzy zostaną przeniosą na produkcję. Tam będzie gorąca atmosfera.

Filip

Gdyby każdy zajął się swoją pracą to nie miałby problemów i powodów do narzekania. Nie uważacie?

Pitu-pitu
@Filip

Nie do końca. Możesz robić co do ciebie należy, aż zaraz dojdzie do tego, że za wyjście do toalety będzie liczony ci czas i potrącą ci to z wypłaty. Ale...przyzwyczaisz się i dalej będziesz siedział cicho. Pewnego dnia wychodząc z toalety będziesz chciał umyć ręce (mam nadzieję że to robisz) i okaże się, że nie ma wody. Ale...dasz radę. Przyjdzie zima, temperatura w biurach spadnie do 15 stopni. Też można cieplej się ubrać. W sumie, lepiej tak niż płacić za ogrzewanie. I oto ci płacą, 3000 brutto?

Zostaw merytoryczną opinię o MOSTOSTAL Słupca - Słupca

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

MOSTOSTAL Słupca
1.8/5 Na podstawie 98 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Poznańska 41