MOSTOSTAL Słupca

Słupca

Opinie o MOSTOSTAL Słupca

andrzej

no ok, ok kochani, a jak to wygląda dzisiaj, piszecie, że ktoś, coś........... wiadomo MS to firma z tradycjami.........była dobra, a jak jest teraz?

A ja się pytam czemu Pan Z.B cały czas jest na tym stanowisku do którego nie ma predyspozycji, i widać u nas, że się gubi w swoich decyzjach, raz mówi tak za chwilę inaczej.

Mariano

Są tacy ludzie lecz są tłumieniu przez tych którzy napychają swoje kieszenie, a młodzi pracownicy produkcyjni nie widza przyszłości w tym zakładzie coraz więcej sie słyszy ze w większości spawacze rozglądają sie za nowa praca bo nie wiedza czy będzie ich stać na utrzymanie rodziny gdy ja zaloza

Szukasz pracy?

tomek

I jak jest teraz? Coś się zmieniło po zmianie zarządu?

zxwww
@nik 24.12.2016 22:30
Generalnie jest blado. Firma straciła wiele i będzie coraz gorzej aż do bankructwa

To się od 20 lat słyszy, a MS stoi jak stał..

vbg
@zxwww 27.12.2016 15:29
To się od 20 lat słyszy, a MS stoi jak stał..

Stoi ale jak, na produkcji pracuje coraz mniej ludzi, w chwili obecnej jest robione do 500 ton miesięcznie, zakład jak stał w miejscu tak stoi i pewnie tak będzie. Chyba, że będzie osoba z pomysłem na tą firmę z dorobkiem

ular

No i takie podejście @Januszek powinno być tępione. Dlatego też kontrole powinny być. Jak firma ma was szanować jak wy jej nie szanujecie, macie umowę o pracę i kasę na czas a pijecie sobie w miejscu pracy..

Januszek

żadne kontrole TICO ja uważam że nie powinno się kontrolować przepływu alkoholu podczas pracy w żadnej firmie jedna setka przed pracą nie zaszkodzi a co

Betonowy Łukasz

Pracowałem kiedyś w Mostostalu jeszcze do dzisiaj pamiętam jak z kolegami pociągalim wódę w pracy to była praca po której takie wspomnienia pozostają

Edek

Pozdro dla MAKRELI pracującego w Mostostal Słupca i jeżdżącego skatowanym fiatem uno fiatem uno he he ten samochód powinien już dawno wylądować na złomie

ACAB

No to jak drogie Panie i Panowie dłuuugie święta się szykują... Nie ma powodów do płaczu, pomożemy żoną przy wypiekach i sprzątaniu. Zrobimy duuuże zakupy za te nasze"pensje" a po świętach będziemy odliczać czas do 10 kwietnia. Wesołych Świąt !!

Ten zakład jest jeszcze mocno zakorzeniony w latach innego ustroju gospodarczego. Osoby odpowiedzialne za pozyskiwanie kontraktów w ogóle się z tego nie wywiązują. I to są zaniedbania Pana M.D który jest chyba osobą nie nadająca się do zajmowania takich stanowisk jakie zajmuje. Dobrze, że już go nie ma. Z drugiej strony osoby które teraz kierują też mają braki i są nastawieni aby jak najwięcej zarabiać dla siebie. Jeśli zakład ma taką złą kondycje finansową to ja się pytam czemu zarząd i kierownicy nie obniżą sobie pensji czasowo ??? A te wyliczenia które nam powiesili na produkcji to normalna rzecz każda firma musi płacić. Nich lepiej zaczną myśleć co dalej

WSCIEKŁY SPAWACZ!!!!!

zarobki słabe wyzysk, po 10 latach pracy na rachunki mnie nie stac

WSCIEKŁY SPAWACZ!!!!!

zarobki słabe,wyzysk, pracowałem 10lat i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z tego mam nawet na rachunki nie mam

Profesor

Mostostal Słupca ma strukturę typowo więzienną. W kryminale często bywa tak że klawisz po podstawówce pilnuje profesora.

gorzów wlkp

co się dzieje z motem w Gorzowie wlkp? przez robote geodetów jesteście pk 3msc do tyłu. jak długo to będzie się wlekło?

jpg

Z całą pewnością podwyżek nie będzie będą indywidualne rozmowy z kierownikiem czyli opier.... co my chcemy pżeciesz chorujemy itd.. a zapewne będą straszyć zwolnieniami bo zakład w kryzysie itd .. szkoda bo zostaną się sami starsi pracownicy a młodych wywieje..

ACAB

Będą zmuszeni to dadzą, jednak w zamian zabiorą premię regulaminową (jeśli mogą) i pracownicy będą w zasadzie jeszcze mniej zarabiać.

jpg

no i co z podwyżkami? jednak to chyba prawda co gadają na Słupcy że panuje zmowa w kwestii wynagrodzeń czyli minimalna krajowa i ani trochę więcej. ciekawe czy te pisma coś dadzą o podwyżki ? zapewne będzie tak że jak coś dadzą to do 12 zł żeby minimalna godzinowa była i tyle bo przecież zakład w kryzysie a mistrzów coraz więcej a pracowników coraz mniej ciekawe ? Najgorzej to jednak mają ci staży pracownicy co mają stażu po 25 lub więcej lat bo gdzie oni pójdą? szkoda największy zakład w Słupcy a powoli upada:-(

niema jak trol na forum

jpg

solidarność nic nie da tesz słyszałem te pogłoski że przez najblisze 3 lata 0 podwyżek więc trzeba szukać innej pracy lepiej rokującej bo mostostal tak czuje upada a inwestycja typu estakada to remąt pod sprzedasz tak naprawde szkoda tylko tych ludzi któży pracują tam po 20 lat i więcej!1!!!!!!!

Solidarność próbuje wynegocjować podwyżki dla wszystkich pracowników o 500zł sa jakieś szanse bo nie długo nie będzie mnie stać na dojazdy do pracy mimo taniejącego paliwa :( Z biurowca dochodzą słuchy,że przez minimum 3 lata nie będzie podwyżek-bo trzeba nadrobić dług do którego doprowadzili prezesi itp tylko ja się pytam dlaczego teraz ma cierpieć zwykły pracownik za błędy ludzi,którzy biorą ogromne pieniądze popełniając błedy i doprowadzając do takiego stanu firme to im tam powinni pozabierać na pensji,a nie zabrać pracownikowi,który swoja prace wykonał należycie i towar został sprzedany?!?

jpg

zaczyna się dziać to o czym myślałem jusz wcześniej czyli nowy dyrektorek wprowadza swoje zaostrzenia a płace nic ludzie z maszyn się zwalniają spawaczy coraz mniej coś czuje że dyrektorek jest po to żeby zakład tak naprawde upadł bo przeciesz niedługo co nioektóży dostaną więcej socjalu na dzieci jak dostaje wypłaty w zakładzie !!!!!! dyrekcjo ogarnijcie się wkońcu to robotnik pracuje na was a nie odwrotnie?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ACAB

Dokładnie tak jak piszesz. Mało tego nowy dyrektor P.K. "tnie" nadgodziny nie patrząc na głodowe pensje pracowników. Ps. jeśli chcecie ambi pur na szatniach to zacznijcie od zakupu droższych butów dla pracowników!

Pracownik 10zl brutto

Słyszałem,ze na biurkach w kadrach lezy 30podan z wypowiedzeniem-czemu sie nie dziwie-rygor coraz wiekszy,wymagaja wiecej a pensje głodowe-pensje nieadekwatne to drogiego zycia. Sam nie długo sie zwalniam-moja dziewczyna w biedronce zarabia wiecej-wstyd!! ;)

miejscowy

Z reguły każda ciszę wypełnia czy prędzej czy później burza. Oznacza to ze już wkrótce chaos w Mostostalu zamieni się na hałas załogi. Jak widać gwałtowność zmian w naszej firmie po utracie przewidywanego i z klasą prezesa bardzo zaszkodzi tym którym się zdaje. Tak się kończy amatorszczyzna i brak szacunku do załogi. Ludzie inteligentni inaczej rozgrywają takie zimny. Teraz widać przyjdzie nam szukać pracy dalej. Zresztą jaki poważny klient będzie szanować właściciela który przy pomocy podstępu i ironii traktuje swoich pracowników. Nie wierzymy Wechcie a nią za grosz. Jest on w naszych oczach skrajnie nie wiarygodny.

miejscowy

Czy to znaczy ze M.D. Juz nie pracuje

ACAB

W Mostostalu trzęsienie ziemi. Wczoraj poleciał naczelny, dzisiaj kolejny dyrektor. Zmiana na lepsze, wątpie..

tomi

Czy to prawda że zmienił się zarząd?

Są to ludzie wynajęci z innych firm i pracują tak długo jak Mostostal chce lub do kiedy mają podpisaną umowę-ludzie z wynajmu są brani bo nikt nie chce przyjść i robić za te grosze-pani w biedronce więcej ma podstawy hahaha

ona

Co to znaczy ludzie z wynajmu?????

Utopić to nie utopili kasy,ale nie długo utopia firmę w,której będą robić emeryci lub dzieciaki,którzy nie potrafią się nawet wypowiedzieć i zamiast kłódka piszą kłutka hahahahah W dzisiejszych czasach 8zł netto w takich warunkach to szydera w tak dużej firmie !!!

jpg

i pewnie upadnie albo będą tam pracować sami emeryci !!!!!!!!!!!!!!!!

były

Witam. Słyszałem, że MS ma bardzo poważne problemy, że utopili 3mln i MS jest na skraju bankructwa. Co jak co ale estakada pusta, magazyn stali pusty..

jpg

taki jest mostostal, zero zarobków godnych , wstyd się przyznać gdzie pracujemy bo dostajemy minimalne krajowe a prezes chwali się że ma fachowców których dobrze opłaca , wydaje mi się że tak ale tych z wynajmu bo oni mają po 22zł na godzine a my tak jak pisał akon89 mizerne zarobki . szkoda gadać ale w mostostalu sami ludzie są winni po trochu bo wszystkiego się boją bo pies mnie zwolni a bu :-((

akon89

Witam. Ostatnio zostałem zatrudniony na stanowisku montera i mam 10zł brutto. Każda moja wypłata to 1230zł-1340zł w zależności od długości miesiąca. Pytałem starych pracowników to powiedzieli,że 10.50zł dostane bo samo mają 11.5zł-12.5zł ale pracują to ponad 20lat. ZAWIJAĆ I SZKODA ZDROWIA W TYCH WARUNKACH ZA TĄ KASĘ!!

jpg

ta a mostostal zamkną bo nie będzie miał kto pracować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tomi

Pomijając to, że w Twojej wypowiedzi aż roi się od błędów... odniosę się to pierwszego zdania - nie, to nie ludzie kształtują płace. Oczywiście, mogą zastrajkować, wymusić coś siłą... Ale to nie jest rozwiązanie, które będzie miało skutek długoterminowy. Pomoże doraźnie. Sytuacja zmieni się dopiero, kiedy do Słupcy wejdą nowe duże firmy, które zaproponują atrakcyjną alternatywę.

jpg

to ludzie kształtują płace!!!!! jak by się tak postawili to zarobki by wzrosły bo zarząd nie miał by wyjścia ale ludzie w tym zakładzie nie potrafią się dogadać to ras a dwa to to że solidarność czyli zwiąskowców niewiem od czego mamy bo oni boją się prezesa o nic nie walczą tylko się zgadzają na to co powie pan prezes . tak w ogule to kto wierzy w tą premie za cały rok nie chorowania ???? to jest oznaka gdzie zażąd ma pracowników !! jeżeli pracownicy się nie postawią wszyscy w jedności to nie zmieni się nic oprucz podwyrzek dla mistrzów , rosnącej ilości kierowników od niczego no i pana i władce psa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tomi

Płace kształtuje niestety rynek... Na słupeckim rynku pracy nie dzieje się prawie nic. Tak więc trudno wymagać żeby z dobroci serca ktoś dorzucił. To raz... A dwa... pomijając kompetencje to kasa jaką dysponuje zarząd czy kierownicy jest pochodną tego co rozkaże właściciel. Pamiętajmy że to do niego należy cały ten burd*l.

jpg

a z morału wynika że kierownik chce pracować sam bo pracownicy tego (usunięte przez administratora)zwanego MOSTOSTAL SŁUPCA sami odejdą bo za wynagrodzenia z mototalu na żyletki nie będzie stać WIĘC MAŁY APEL DO KIEROWNICTWA I ZAŻĄDU docencie robola bo na was robi a jeśli nie to albo sami zaczniecie pracować zamiast roboli albo chluba słupcy splajtuje i będzie straszyć . Robol znajdzie prace a psełdo kierownicy i specjaliści jusz nie na tych samych stanowiskach bo brak wykształcenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kierownik

A teraz morał głupi narodzie każdy powinien żyć w takiej zgodzie.

jpg

fakt ale jak daleko mamy szukać pracy?? młodzi rzeczywiście szybko uciekają ale co z ludźmi którzy nie mogą ryzykować w taki sposób ponieważ mają rodziny na utrzymaniu ? mostostal właśnie na tym korzysta bo nie ma u nas większej konkurencji w sprawie płac i przede wszystkim w sprawie stałego zatrudnienia więc nadal będziemy kiepsko zarabiać a ludzie będą dziwnie pytać dlaczego tam pracujesz?? odpowiem na takie pytane bo większość ma po prostu rodziny które trzeba jakoś utrzymać. a szukać każdy szuka tylko nie na śmieciówkach bo to nic nie da!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aura

Mysle ze jak by wam było zle szukalibyście innej pracy. pozdrawiam

aura

Mysle ze jak by wam było zle szukalibyście innej pracy. pozdrawiam

jpg

bo pan i władca gen naczelny pan kierownik (usunięte przez administratora)... ma w czarnej dziuże zażądzenie prezesa które mówiło o wolnym poniedziałku 11 listopada on jest ważniejszy od prezesa przeciesz może zwolnić każdego a potem dopiero się zastanawia czy zwolniony jest potrzebny to tak jak do władzy jest dopuszczany człowiek bez szkoły adekwatnej do stanowiska lepiej mianować kogoś kto ludzi ma za śmieci jak człowieka który by szanował pracownika który pracuje na wypłate kierownika. zresztą mostostal jak dak dalej pujdzie to tego vw nie zdązy postawić bo ludzie mają dość głodowych wypłat i pokręconej logiki pana i władcy na włościach mostostalu wodza naczelnego gen.(usunięte przez administratora)......................

słupcaBB4

Bardzo dziękuję dyrekcji Mostostalu za wolny piątek oddany za 11-listopada br.REWELACJA - może tak warto było pomyśleć,że większość zakładów w Słupcy ma wolny poniedziałek. Inni mogli połączyć te dni Mostostal zrobił inaczej - ma gdześ wypoczynek dla rodzin . Panie Dyrektorze niech nasi mężowie pracują najlepiej od 8 do 11 listopada br bez przychodzenia do domu , żony mają wolne więc prowiant dowiozą. Naprawdę warto dla tych 1700 zł. za m-c po 40-tu latach pracy . Brawo w czwartek dajecie wiadomość o wolnym piątku -dla czyjej wygody.Jasne takie rzeczy dzieją się tylko w słupeckim Mostostalu.Jeszcze raz bardzo dziękujemy.Szacunek zawsze górą dla pracowników.Źyczę miłego wypoczynku.Barbara B.

jpg

prosić ?? jak poprosisz to cię wyśmieją , a zarobki no pomyślmy ludzie pracujący po 10 lat mają 10 na godzine co miesięcznie daje 1300 zł a minimalna krajowa jak np w kwesti sprzątaczki wynosi na chwile obecną 1136 zł więc pomyślcie o różnicy kwotowej między tymi zarobkami a większość stanowisk w mostostalu oczywiście poza biurowymi to praca w hałasie pyle i nie ogrzewanej hali ale kierownik dob. powie ci ze przeciesz jest ciepło a jak ci zimno to się cieplej ubierz. więc kolorowo nie jest w tym zakładzie to tylko jeszcze strajku brakuje bo za głodowe stawki nie da się pracować na dłurzszą mete więc pewnie kierownicy wezmą się za prace bo jak tak dalej pujdzie zotaną się sami starsi przed emeryturą i emeryci i oczywiście kierownicy bez wyksztaucenia.

mb

i dzieje się mostostal powoli się rozpada ale przeciesz dyrektorów musi być tak z 8 bo 4 sobie nie radzi z załatwieniem pracy no a zapomnieli jeszcze że pracownikom powinno się płacić godnie a nie na opłaty podstawowe ciekawe ile nieudolny zażąd bieże za naszą prace ? zapomnieli przy przyjęciu dopisać ze sprzątaczka zarobi od nas więcej więc my zarabiamy marnie czyli mówi się ze 3zarabia tyle ile powinien zarobić 1 zeby godnie żyć . Motto zażądu niech pracują na nas obdartusy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mostostalowiec białystok

Panowie z tego co piszecie widzę ze mostotal slupca zaczyna padać tak jak białostocki mostostal właściciel ma was głęboko w poważaniu i uwierzcie mi ze to sie nie zmieni ja upadek MB na własnej skórze odczułem i NIE życzę wam tego samego.Jednak trzymam za was kciuki oby sie to nie stało co w białymstoku, może mam głupi pomysł ale pewnie jest was w zakładzie więcej niż w MB może po prostu wykupcie zakład jako pracownicy my mieliśmy takie plany ale zanim się je udało zrealizować to zakład przepadł.

ddr

mam pytanie co za osioł mianował wielce ważnego kierownika dob. na głównego kierownika ten człowiek to do szlifierki i niech zaper..... bo na kierownika się nie nadaje mobbingowiec jeden niema pojęcia co ma za maszyny na zakładzie a wymaga cudów!!!!!!!!!!!!!!Zresztą tenzakład długo nie poprosperuje bo jak może działać skoro przegrywa przetargi i ze strachu przed ucieczką młodych podtyka im lojalki z byle powodu jakiego kolwiek szkolenia. tam powinni zejść ci z góry w czerwonych kaskach i popracować troche. ta firma to jedna z tych ktura nigdy nie nagradza ,nagrodziła i nie nagrodzi zwykłego pracownika jedynie tych w czerwonych kaskach oni zawsze mają premie kosztem tych zwykłych roboli. brak słów na wszech obecną niemoc w tym zakładzie i kolesiostwo szczególnie na tych lepiej płatnych stanowiskach.!!!!!!!!

Mostostalowiec białystok

Kozi Mostostal Białystok już nie istnieje pan prezes go sprzedał a ludzi wypier....na bruk bez płacenia, dajcie znać jak będą poszukiwać u was spawaczy bądź ślusarzy-spawaczy.

Zostaw opinię o MOSTOSTAL Słupca - Słupca

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MOSTOSTAL Słupca