Państwowa Inspekcja Sanitarna MSWiA

Opinie o Państwowa Inspekcja Sanitarna MSWiA

@admin 11.10.2015 19:36
Czy zrobienie wielkiej kariery w firmie Państwowa Inspekcja Sanitarna MSWiA jest możliwe? Wypowiedz się na naszym forum....

Sporo ludzi pracuje tu poprzez "zasiedzenie" - od lat na tym samym stanowisku bez żadnych kompetencji. Młodych ludzi zwalczają z wielką determinacją (nowi pracownicy nie wytrzymują tu nawet roku, nienawidzeni jedynie za to, że są młodzi). Płace są żałosne, a niektóre rekrutacje z miejsca ustawione, by pracował ktoś znajomy, bądź z rodziny. Pracy towarzyszy kwaśna atmosfera, a obgadywanie i podkładanie świni, to codzienność. Brak jakiegokolwiek przepływu informacji wewnątrz sprawia, że instytucja ta jest niewydolna.

@admin 11.10.2015 19:36

Zostaw opinię o Państwowa Inspekcja Sanitarna MSWiA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Państwowa Inspekcja Sanitarna MSWiA