Profi Finance

Poznań

Opinie o Profi Finance

Hanna

Wszystkie komentarze na tym forum są z ubiegłych lat. Co możecie na tę chwilę napisać o Profi Finance? Czy w firmie zaszły jakieś zmiany? Jak uważacie, o czym warto powiadomić przyszłych kandydatów?

pikx

rakid, a skąd pomysł że mieliby nie istnieć ? Istnieją tylko widocznie nie potrzebują tak wielu pracowników żeby co chwila ogłoszenie o pracę do sieci puszczać. Doskonale sobie radzą tymi siłami, które mają w tej chwili. Mnie tylko zastanawia jakie warunki mają pracownicy do pracy.

zadowolony

Myślę, że jak na firmę doradzxtwa finansowego, ta Firma oferuje najlepsze usługi zarówno dla doradców jak i dla klientów, ale nie jest to prosta praca i nie każdemu się udaje. trzeba mieć dużą odporność na stres, alep pieniędzy jest sporo do wzięcia. i satysfakcja też.

anonim - 2010-12-14 13:58:35 Polecam te firme. Wysokie prowizje, dobre produkty, bardzo dobre szkolenia, platnosci zawsze na czas. Jak ktos chce to moze sie rozwinac i zrealizowac. A to co, wpis sponsorowany?

nurek

Z tego co wiem, to Oni już nawet nie maja biura w Poznaniu a zespół posypał się jak klocki :-(

ProfiK

w żadnym razie nie polecam współpracy z tą firmą, sytuacja podobna, jak u kolegi wyżej...miałem do biura spory kawałek, wydałem na dojazdy trochę kasy, podpisałem kilka umów....prowizji ZERO, bo według nich umowy nie przeszły, podczas, gdy klienci dostali informację powitalną od ubezpieczyciela. SZKODA CZASU I KASY na takie firmy.

były

Hej! powiem tak,moja przygoda z PF nie trwała zbyt długo i nie była zbytnio owocna, przynajmniej dla mnie. Wydzwoniłem "kilka" zlotych i wyjeździłem kilka litrów paliwa. problem polega na tym że polisa podpisana w czasie trwania umowy nie zobowiązuje firmy do wypłaty prowizji za nią po zakończeniu tejże umowy. sprawa przykra kasy może i nie za dużo ale chociaż koszty by mi sie zwróciły. pozdrawiam i życze powodzenia

bo ja wiem...

ja pamiętam jeszcze to biuro pierwsze, teraz jest juz zupelnie inne, okna sa faktycznie wieksze hehe :) mi sie znajomi skonczyli po 2 miesiacach i nadal pracuje w Poznaniu wiec chyba nie moze byc az tak xle. Ja w kazdym razie daje rade ;P pozdro :)

gosc

Ladnie to tak klamac? Biuro profi finance jest na drugim pietrze ładnego budynku biurowego z wielkimi oknami przez cala sciane, w ofercie maja 21 kredytow, wyszkolili mnie ze wszystkich, w pozostalych kategoriach tez po kilka - kilkanascie produktow oraz 120 TFI. Jedynie OFE maja tylko jedno, ale to dlatego, ze jest bardzo dobre i jedynie uzupelnia oferte. Jakos ja nie sprzedaje znajomym i zyje, byc moze Ty nie dales rady i dlatego wylewasz teraz zale, bo Firma faktycznie z Ciebie zrezygnowala. To nie jest praca dla cienkich bolków. Mi sie profi akurat bardzo podoba, bo cenię sobie wolność, i jestem na tyle sprytny, że potrafię zarobić trochę pieniędzy sprzedając produkty finansowe.

Zostaw opinię o Profi Finance - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profi Finance