Stowarzyszenie Na Rzecz Projektowania Uniwersalnego Wspólna Przestrzeń

Opinie o Stowarzyszenie Na Rzecz Projektowania Uniwersalnego Wspólna Przestrzeń

Karol

hallo hallo czy ktos cos wie o tym stowarzyszeniu? istnieja dalej czy słuch po nich zaginal!!!! jest tam jakis staz czy praca? szukam podobnych miejsc,znacie jakies???

Natalia

hej, ktoś ma moze jakies info o tym stowarzyszeniu???? Zalezy mi na stazu bardzo, ale nie wiem do kogo się odezwać bo tam nikt nie odpwoiada.... Czy oni kogoś zatrudniaja??? bede wdzieczna za pomoc:-)

kasia

To wstyd dla ngo-ow taka organizacja jak ta!!! A ta jej prezes wygaduje takie głupoty, że po prostu aż żal słuchać, dajcie sobie spokój z szukaniem tam pracy czy stażu, bo to juz od dawna nie działa. Po co ludzie zakładają stowarzyszenia??? Chyba tylko żeby wpisać sobie do CV - pani prezes, a w sumie tylko zero!!! Wielkie nic

aneta

Hej, fajnie ze napisaliscie. Od dawna szukałam informacji o tym stowarzyszeniu, chciałam odbyć staż i zależało mi na zdobyciu doświadczenia, zwłaszcza w zakresie projektowania uniwersalnego dla osób niepełnosprawnych. Spotkałam się jednak ze ściana milczenia. Masz rację to słaby przykład działania społecznego. Zresztą wzięłam z ciebie przykład i poszukalem różnych wystąpień prezes stowarzyszenia i nic poza frazesami nie znalazłam. To najsłabszy przykład przekazywania braku wiedzy jaki od dawna zobaczyłam. Ale czego można się spodziewać po lewym stowarzyszeniu które nie składa sprawozdań, nie ma strony internetowej, a jej prezes na afiszowaniu się prowadzenia organizacji non profit robi kampanie samorządowa.

projektant

Masz racje, próbowałem skontaktować się z nimi, ale to awykonalne, na Facebooku zakończyli wpisy w 2012. Bylem zainteresowany stażem a nawet wolontariatem, ale pani prezes prowadzi jedynie agitacje partyjna, a tak wyszło, że jestem bezpartyjny :-) poszukalem sobie kilka jej wystąpień i przeżyłem szok ZENADA, brak wiedzy merytorycznej i doświadczenia, no i problem z poprawnym wyslawianiem się. Nie znalazłem w jej przekazie żadnych konkretów i merytoryki. Przestałem wiec juz ludzic się, że będzie mi dane dostapic zaszczytu kontaktu :-) a z drugiej strony po co są organizacje non profit?

rozczarowany

To stowarzyszenie to jakaś ściema, w KRS nie złożyli żadnych sprawozdań, brak wpisów od 2011, a pani prezes kandyduje na radna. Nie mają żadnej stronki, gdzie można byłoby się o nich czegokolwiek dowiedzieć czy nawiązać współpracę. Zero kontaktu, zero działania, zero danych, zero sprawozdawczości!!!

Kaja
@rozczarowany 13.11.2014, 08:02

Rozczarowany, rozumiem o czym piszesz, sama jestem wściekła na tego typu organizacje, które tylko udają, że działają społecznie, a tak naprawdę chodzi tylko o zdobycie kasy lub zbicie kapitału społecznego :-( Zawsze miałam w sobie chęć niesienia pomocy i zmieniania rzeczywistości na lepsze, ale jak czytam o tego typu organizacjach i osobach je prowadzących, to tracę chęć na cokolwiek. To wstyd, że tacy ludzie mają prawo zakładać organizacje non-profit i wypowiadać się publicznie, osobiście zakazałabym jakiegokolwiek prawa do obracania się przez nich w sferze publicznej. Taki zakaz dożywotni!!! Dzięki za info Rozczarowany, na pewno nie będę szukać u nich stażu czy członkostwa.

Zostaw opinię o Stowarzyszenie Na Rzecz Projektowania Uniwersalnego Wspólna Przestrzeń - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stowarzyszenie Na Rzecz Projektowania Uniwersalnego Wspólna Przestrzeń