Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Małe Morze

Puck

Opinie o Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Małe Morze

alfredomoreno

super instytucja, bardzo zaaganżowane samorządy w szcególności gmina Puck i Kosakowo! polecam!

Demoiselle

A ja jestem niestety przeciwnego zdania. Nikomu nie życzę takiego pracodawcy jak Małe Morze. Owszem zespół i ludzie są super, ale o szefostwie powiedzieć tego nie można. W tej firmie nie szanuje się pracowników, a wręcz pomiata się nimi. Wykorzystuje się ich za wszelką cenę, a jeśli podniesiesz głowę i, nie daj boże upomnisz się o to co Ci się należy, to oznacza, że masz postawę roszczeniową i nie jesteś godny/godna by tam pracować. [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Małe Morze - Puck

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Małe Morze