Opinie o Stowarzyszenie Pracownia Na Rzecz Wszystkich Istot w Bystra Krakowska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Stowarzyszenie Pracownia Na Rzecz Wszystkich Istot. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Stowarzyszenie Pracownia Na Rzecz Wszystkich Istot o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacje i związki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Pracownia Na Rzecz Wszystkich Istot w Bystra Krakowska

Kwiatek Nowy wpis

Niestety po epizodzie (sic!) pracy dla Pracowni całkowicie straciłam zaufanie do tej organizacji. Po wymagającej rekrutacji (wymagano, by kandydaci dojechali do Bystrej 2 h od Krakowa) moja praca trwała zaledwie 2 miesiące, po 1 miesiącu pracy wypowiedziano mi umowę. Przed tym ani razu nie podjęto ze mną rozmowy, nie dano feedbacku, czy chociażby podjęto tematu moich obowiązków, w zasadzie nikt nie miał dla mnie czasu. Wdrażała mnie osoba, która nie miała pracować ze mną bezpośrednio i jako jedyna poświęcała mi uwagę - nie wiedziała nawet o szykowanym zwolnieniu. Zakończenie współpracy uzasadniono AUDYTEM FINANSOWYM, czyli można wnioskować, że osoby zarządzające Pracownią podejmują decyzje o zatrudnieniu nowej osoby nieodpowiedzialnie, nie biorąc pod uwagę, jaki to ma wpływ na czyjeś życie i plany. Co więcej okazało się, że osoby ze środowiska znają ten schemat dość łatwego pozbywania się pracowników "kiedy kończą się pieniądze". Mam bardzo złe wrażenie odnośnie zarządzania Pracownią, niby panuje równa atmosfera, ale jednak główna osoba zarządzająca jest dość gwałtowna, budująca dominację w starym stylu i chyba odczuwa więcej empatii wobec drzew niż ludzi. Jej sposób komunikowania się przywodzi na myśl bardziej typowy świat kapitalizmu niż ekologię głęboką lub chociażby nowoczesne metody pracy aktywistycznej (komunikacja bez przemocy). Jedyne, co sobie zostawiam po tym dość krótkim, absurdalnie uciętym okresie pracy w Pracowni to Dzikie Życie. Jak dla mnie mogłoby to zostać tylko to pismo, bo w Polsce działa już wiele prężniejszych i przyjaźniejszych ludziom organizacji chroniących polskie lasy.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie Stowarzyszenie Pracownia Na Rzecz Wszystkich Istot w mieście Bystra Krakowska? Napisz nam jak wspominasz pracę u tego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Pracownia Na Rzecz Wszystkich Istot - Bystra Krakowska

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie Pracownia Na Rzecz Wszystkich Istot?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Pracownia Na Rzecz Wszystkich Istot tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Stowarzyszenie Pracownia Na Rzecz Wszystkich Istot
  • Jasna 17