Ziemowit Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lędziny

Opinie o Ziemowit Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa

lokator

Obsługia i atmosfera panująca w spółdzielni jest fatalna. Petentów ma się za nic. Dezinformacja, brak kompetencji!! Zwykli pracownicy (usunięte przez administratora) pozjadali wszystkie rozumy.. mam nadzieję, że ktoś wreszcie bliżej przyjży sie pracy tej spółdzieni..

:))

NIE MA PREZESKI???RADA ZMIENIONA???CHYBA TEN U GÓRY WYSŁUCHAŁ MOICH MODLITW:))))NARESZCIE!!!A CO SIE Z NIA STAŁO?ODPUŚCIŁA TAKĄ POSADKĘ PRZED EMERYTURKĄ??ALE SUPERRRRRRRRR!!!

jojo

Prezeski nie ma. Rada się zmieniła. Idzie chyba normalność.

Zostaw opinię o Ziemowit Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa - Lędziny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ziemowit Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa