Bielsko-biała

Opinie o Środowisko Biuro Projektowania i Realizacji Inwestycji Ekologicznych Teresa Szendoł

Bartek2

Zgadzam się z Bartkiem ze wszystkim. Nie można liczyć na wsparcie ze strony starszych stażem pracownikow. Jedna wielka paranoja. Ktoś bąknie coś pod nosem od niechcenia i zero jakichkolwiek wyjaśnień. Bo po co... Połowa ludzi w tej firmie ma permanentnego focha, taka o... grobowa atmosfera (plus zabronione słuchanie radia przez P. Bartłomieja- ponoć zle wpływa na koncentrację). I oczywiście serwisem ploterów i ksero maja zajmować się pracownicy. Szkoda kasy na serwis a przeciez jest instrukcja obsługi i internet. Aaaa i odwieczne pytanie? Czym w tej firmie zajmuje się dziewczyna P. Bartłomieja- oprócz robienia zakupów przez internet i przegladania pudelka?

Xxx

Ktoś nareszcie się odważył napisać prawdę. Już dawno powinna tam wpaść Inspekcja Pracy.

Bartek

Nie polecam, praca ponizej minimalnej na umowach o dzielo, potem minimalna bez szans na cos więcej. Brak współpracy, wszystkiego trzeba dowiedzieć się samemu. Wymagania jak dla osób z kilkuletnim doświadczeniem mimo zatrudniania osob z zerowym stazem. Bezpodstawne pretensje dosłownie o wszystko. Brak osob z fachową wiedzą. P. Bartłomiej to cham jakich mało, zero szacunku do pracowników. Wyzysk i brak możliwości rozwoju, ciągła rotacja pracowników. Szukają roboli których można wykończyć psychicznie.

T.S
@Bartek 02.02.2017 14:48

Pomyliłeś firmy lub pomyliłaś. Wpisujesz się nie pod tym adresem. A poza tym to pewnie brak sukcesu rodzi frustracje że aż adres się pomylił.

pracocholik

Praca trudna , wymagająca dobrego przygotowania i zdolności do rozwiązywania technicznych zawiłości . Za to bardzo ciekawa i dużo się można nauczyć a także sprawdzić się jako inżynier.

ludek

pracowałem tam w latach 90-tych i na atmosferę nie narzekałem tylko n zarobki

Zostaw opinię o Środowisko Biuro Projektowania i Realizacji Inwestycji Ekologicznych Teresa Szendoł - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Środowisko Biuro Projektowania i Realizacji Inwestycji Ekologicznych Teresa Szendoł