Centrum Badań Środowiska Sorbchem Iwona Kopińska

NIP: 9690311974 REGON: 241249299

Centrum Badań Środowiska Sorbchem Iwona Kopińska

Opinie o Centrum Badań Środowiska Sorbchem Iwona Kopińska

Wstyd

Brak jakiegokolwiek szacunku dla drugiego człowieka. Płaca mierna, najniższa krajowa. O jakimkolwiek rozwoju lub podwyższce nie ma co liczyć. Szefostwo mydli oczy i jedynie co poklepie po plecach. Uciekać od tej firmy! Panie Zdzisławie, wstyd...

Pracowałeś w firmie Sorbchem S.C. Centrum Badań Środowiska Iwona Kopińska? Chcesz o tym opowiedzieć? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw opinię o Centrum Badań Środowiska Sorbchem Iwona Kopińska - Gliwice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Badań Środowiska Sorbchem Iwona Kopińska