counter
Magdalena Nowy wpis

Czy warto rozpocząć prace w tej firmie?

Daria Nowy wpis

To forum pracownicze więc uwagi do firmy nie tu powinny dotrzeć!

Magda Nowy wpis

NIE POLECAM Sprzedają WADLIWY towar którego nie pozwalają zwrócić. Kupiłam latarkę dla syna która nie dość że była droga to jeszcze nie sprawna. Wróciłam do nich sporo kilometrów aby oddać wadliwy towar na co sprzedawca że nie ma zwrotów! Zaniosla latarkę do jakiegoś pana który coś tam przekręcił i nagle zaczęła działać - ciekawe na jak długo. Nikt nie odda mi kosztu drogi! Sprzedawca - kierownik mega nie uprzejmy, sprzeczający się, widać że nie zależy mu na kliencie. NIE POLECAM TAM ZAKUPU!

anonymous

My kupiliśmy ziła i mialo być wiele zeczy zeobionych a wyszlo jeszcze gorzej zbiorniki paliwa dziurawe zbiorniki powietrza przerdzrwiale i brakujące a do tego bylo obiecane że wszystko będzie doslane a tu wielkie g omijajcie te miejsce z daleka i panią marte zwłaszcza

Paweł Nowy wpis
@anonymous

Jako klient firmy masz prawo do niezadowolenia i swojej opinii, ale jak chyba zauważyłeś to forum jest poświęcone pracownikom i ich opiniom o firmie. Czy odwiedzają ten watek osoby pracujące w Bastion Broń Deko? Napiszcie, jak wygląda zatrudnienie, czy jesteście zadowoleni z warunków pracy i atmosfery w firmie? Wasze opinie pomogą innym osobom szukającym zatrudnienia.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Paweł

Szukam informacji o warunkach zatrudnienia w Bastion Broń Deko. Czy są na forum pracownicy tej firmy i mogliby przybliżyć realia pracy w tej firmie? Czy są obecnie poszukiwani pracownicy , a jeśli tak to na jakie stanowiska? Podzielcie się swoim doświadczeniem. Osoby zainteresowne pracą w tej firmie chętnie dowiedzą się czegoś więcej na temat zatrudnienia.

anonymous

sprzedaja nie sprawny sprzet nie nadajacy sie do jazdy na poczytku jest wszystko ladnie a puzniej nawet telefonow nie odbieraja nie polecam kupna sprzetu tam sprzedalio nam ciezarowke ktora niby ma miec 4000 tys kilo a tak naprawde polowy instrumetow brakuje omijac z daleka

W dzisiejszych czasach pracownicy coraz częściej oczekują od firmy zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Bastion Broń Deko?

Bogusia

Śmierdzi na samo wejście, grzyb , pleśń , rzeczy które są w sprzedaży są śmierdzące i drogie. Nie polecam. Jakaś zamulona gowniara okularnica przy kasie, która nie ma pojęcia o rozmowie z klientem.

XYZ

Cóż tu dużo mówić - Bastion jest ostatnim miejscem, gdzie młoda osoba powinna szukać pracy w trakcie wakacji. Marna stawka za taki czas pracy to jedno. Bardziej martwi brak umowy na czas pracy (dostaje się ją przy pierwszej i często ostatniej wypłacie), a rozmowa kwalifikacyjna i przedstawione przesz szefostwo zakresy obowiązków są wyssane z palca. Masz iść na market? BŁĄD! Będziesz sprzątała wysypisko śmieci lub reperowała nienadający się do użytku sprzęt wojskowy, który firma sprzeda za niemałą sumę! Wyzysk, napięta atmosfera (jedynie pani Becia jest w porządku), a szef nadrabia swój wzrost jeżdżąc w wielkim volvo, które chyba kupił za niewypłacane pensje pracowników. NIE POLECAM! Dziewczyny, już lepiej iść na warkoczyki czy na zmywak!

jola

Płaca,ale marne grosze 5zł za godzine albo mniej, pracowac musisz najlepiej od rana do wieczora i wysłuchiwac obelg z ust przełozonych.Nie polecam takiego pracodawcy,zreszta co to za firma ,w ktorej pracowało juz chyba 80% społecznosci z kołobrzegu i okolic ..

kołobrzeg
@jola

jak się nic nie robi to się ma 5 zł a jak chce się pracować to ma się więcej ,to po pierwsze a po drugie wypłata od lat jest na czas inaczej bym tam nie pracowała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marcel

oni robią ludzi w konia nie wypłacaja pesji a puzniej zwalniają

Zostaw merytoryczną opinię o Bastion Marta Michalska - Kołobrzeg

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad