Bastion Broń Deko

Kołobrzeg

Opinie o Bastion Broń Deko

Bogusia

Śmierdzi na samo wejście, grzyb , pleśń , rzeczy które są w sprzedaży są śmierdzące i drogie. Nie polecam. Jakaś zamulona gowniara okularnica przy kasie, która nie ma pojęcia o rozmowie z klientem.

XYZ

Cóż tu dużo mówić - Bastion jest ostatnim miejscem, gdzie młoda osoba powinna szukać pracy w trakcie wakacji. Marna stawka za taki czas pracy to jedno. Bardziej martwi brak umowy na czas pracy (dostaje się ją przy pierwszej i często ostatniej wypłacie), a rozmowa kwalifikacyjna i przedstawione przesz szefostwo zakresy obowiązków są wyssane z palca. Masz iść na market? BŁĄD! Będziesz sprzątała wysypisko śmieci lub reperowała nienadający się do użytku sprzęt wojskowy, który firma sprzeda za niemałą sumę! Wyzysk, napięta atmosfera (jedynie pani Becia jest w porządku), a szef nadrabia swój wzrost jeżdżąc w wielkim volvo, które chyba kupił za niewypłacane pensje pracowników. NIE POLECAM! Dziewczyny, już lepiej iść na warkoczyki czy na zmywak!

jola

Płaca,ale marne grosze 5zł za godzine albo mniej, pracowac musisz najlepiej od rana do wieczora i wysłuchiwac obelg z ust przełozonych.Nie polecam takiego pracodawcy,zreszta co to za firma ,w ktorej pracowało juz chyba 80% społecznosci z kołobrzegu i okolic ..

Były z Bastionu Kołobrzeg
@kołobrzeg 23.05.2014, 21:18
jak się nic nie robi to się ma 5 zł a jak chce się pracować to ma się więcej ,to po pierwsze a po drugie wypłata od lat jest na...

Im więcej mają kasy dziady,tym większe skurwysyństwo z kurestwa wyłazi.

jola
@Były z Bastionu Kołobrzeg 17.08.2014, 22:30
Im więcej mają kasy dziady,tym większe skurwysyństwo z kurestwa wyłazi.

widać pracujesz tam od lat i pewnie nie raz szefowi loda obciagnełas to pewnie i stawkę masz wyższą..

marcel

oni robią ludzi w konia nie wypłacaja pesji a puzniej zwalniają

Zostaw opinię o Bastion Broń Deko - Kołobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bastion Broń Deko