Opinie o Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia w Dąbrowa Górnicza ul. Sienkiewicza 14

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia w Dąbrowa Górnicza ul. Sienkiewicza 14

Czy firma Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Agnieszka Nowy wpis

dzień dobry chciałabym się dowiedzieć jak wyglada kurs? zapisałam się i podpisałam umowę na kurs administracji. Jak wyglada kurs i ile trwa naprawdę? Z tego co mi powiedziano niby dwa tygodniu od pon do piątku do 16/16:30 czy faktycznie tak jest? i czego sie dowiem na kursie i czego nauczę? i czy są jakieś konsekwencje jeżeli sie zrezygnuje z umowy ?

NieFan Nowy wpis

Agencja organizuje różnego rodzaju kursy kwalifikacyjne dla młodych ludzi np spawacza najpierw przekonują że znajdą ci prace będzie dobra płaca a co się okazuje tylko mydlą ci oczy. Organizują tylko i wyłącznie pierwszy moduł na Spawacza Tiga podstawowe pachwiny oraz spoiny a gdzie moduł 2 oraz rury tego już nie robią bo po co skoro po tym pierwszym module nikt cię nie przyjmie do pracy bo takim papierem można sobie (usunięte przez administratora) wytrzeć. I trzeba w swoim zakresie organizować resztę modułów aby pracodawca mógł na ciebie spojrzeć. Kolejna sprawa trzeba czekać i czekać i czekać nie wiedzą kiedy spotkanie z doradcą zawodowym lub kiedy kurs się rozpocznie na wszystko mają czas.. na spotkanie z doradcą czekałem 2 tyg a spotkanie trwało ledwie 1,5h i trzeba odpowiadać na jakieś bzdury. Termin dostałem na kolejny miesiąc aby rozpocząć spawalnictwo wiec odpowiedzcie sobie sami czy gra jest warta świeczki lepiej wydać te 1300 zł i mieć od razu trzy moduły niż się bawić w jakieś raty i czekać tygodniami na jakieś bzdurne spotkanie.

Aga

Zgodnie z sugestią byłam się wyrejestrować z urzędu i co? Nikt ode mnie nie odbiera telefonów, a dziś włącza się skrzynka... Panie w urzędzie dziwiły się po co oni chcą zaswiadczenie z ZUSu. Masakra. Nie polecam!

FRAPZ Nowy wpis
@Aga

Bardzo nam przykro z powodu Pani odczuć, jednak nie może to być prawdą ponieważ każda osoba z zaśwaidczeniem ZUS jest proszona o zgłoszenie się do siedziby Fundacji. Zaświadczenia nie są wymysłem Fundacji tylko dokumentem obowiązkowym wymaganym w celu potwierdzenia kwalifikowalności i składanym do Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy -Brygadzista (Delegacja) w budownictwie przemysłowym – remonty-
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
logo firmy BRYGADZISTA / LIDER W DZIALE ROZBIORU KURCZAKA
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
@Klara.P

Osobiście jestem zadowolona z Państwa usług. Wszystko odbyło się tak jak usłyszałam na rozmowie kwalifikacyjnej. Rozmowa z doradcą zawodowym - fajna sprawa ,bardzo sympatyczny Pan :D Następnie szukałam pracy ,a FRAPZ- stażu , wszystko przebiegło sprawnie ,ponieważ już na 3 rozmowie o pracę dostałam ją. Pracodawca był zadowolony z moich umiejętności i tak oto pracuję już tu rok pomimo pandemii. Nie bójcie się zaryzykować ,a tym co się nie udało mogę powiedzieć jedno - Raz się uda ,a raz nie... Plus pamiętajmy ,że w każdej pracy ważne jest doświadczenie i wykształcenie ,nie tylko pomoc fundacji.

Janusz

czy pan Olaf nadal wysyła na staż do swojej koleżanki, pani Anny? Kiedyś to był genialny układ. On jej naganiał darmową siłę roboczą i wszyscy na tym zarabiali. Oczywiście po stażu nie było mowy o zatrudnieniu, bo już werbowali kolejną osobę. Tak się zarabia na unijnych projektach, pzdr

po wsparciu

Do projektu przyszłam pod koniec października a już na początku listopada pracuję - szkolenie odbywam w trakcie zatrudnienia. Miło i szybko.

Tedi

Czyli narazie rozumiem raczej można się tu spodziewać umowy zlecenie?

Igor

Większość firm oferuje umowę zlecenie , na razie tak jest i tyle, po co rozdrapywać!!

jo
@Igor

głupoty piszesz teraz zatrudnia sie na umowe o prace bo na umowe zlecenie nikt nie chce pracowac

Pośrednik pracy

Szukają (na Lento) osoby na pośrednika pracy z wyższym wykształceniem, doświadczeniem w zakresie pośrednictwa i poradnictwa pracy i (uwaga) dają zatrudnionej osobie umowę zlecenie. Jesteście Januszami przez bardzo duże J. Moje sugestie dla Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia: Jesteście z Sosnowca? To wszystko jasne :)

Wiktoria
@Pośrednik pracy

Nie wiem czy jest Pan/Pani jest świadomy/-a czym Fundacja się zajmuje - realizacją projektów unijnych. Pośrednik pracy nie może być zatrudniony w projekcie na umowę o pracę - jeżeli ma działalność gospodarczą to za swoje usługi wystawia fakturę, jeśli nie ma to dostaje umowę-zlecenie. Będąc pośrednikiem zatrudnionym na przeprowadzenie konkretnej ilości godzin w projekcie dofinansowanym nie można liczyć na inną umowę. Jest to nieopłacalne. Wystarczy odrobinę poczytać o warunkach zatrudniania przy projektach :)

Taka prawda

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Brak organizacji, wiecznie cos ginie o wszystko trzeba ich prosic milion razy. Odradzam.

Uczestniczka

ODRADZAM! Pół roku chodziłam i bez sensu traciłam na przejazdu do Sosnowca . Zaczniemy od „szkoleń” gdzie faktycznie mówiono,że nie zwracają ale myslam ,ze to 3 dni potrwa a nie 14 dni vo w sumie niczego nic nie wniosło (pisanie Cv,rozmowy kwalifikacyjne serio?) Robiliśmy z grupa interwencje co nam się podoba a co nie i nadal nic nie zmienili. Po pół roku pan O znalazł staż co miał być gwarancja zatrudnienia . Wszystko pięknie ładnie p.Prezes firmy podpisywała przy mnie ,że przydluzy umowę po stażu gdzie na sam koniec pracy powiedziała ,że nie przydluzy bo nie mam co robić u niej w firmie :) a p.O zna się dobrze z pana Prezes to nic jej nie zrobili .Myslalam ,że po stażu mogę wymigać się z żałosnego projektu ,ale nie bo musze ukończyć kurs na Excela który miałam go mieć rok wcześniej ! I chciałam zaznaczyć ,że nasze predyspozycje maja w 4 literach .Ja chciałam do biura to nagle dostaje telefon ,że aplikowałam do hotelu i na sile również chciał wysyłać na produkcje . Omijacie szerokim łukiem !

Sandra

Problemy są wszędzie, w każdej pracy i firmie śmiać mi się chce z niektórych opinii tu - jak ci nie znaleźli pracy to może celujecie za wysoko nie każdy może i nadaje się do pracy w biurze a jak byłam na szkoleniu z kilkoma dziewczynami to wszystkie TYLKO DO BIURA szkoda że nie prezentowały sobą nic, a wręcz dno.... Z tego co widzę to wszyscy się wkurzają że nie mają propozycji ja też dużo ich nie miałam bo nie chciałam pracować w Katowicach - bo za daleko i nie chciałam pracować na popołudniu, im więcej obostrzeń tym mniej propozycji, z tego co mi powiedzieli to było też tak że kilku pracodawców po prostu nie było zainteresowanych moim CV. to co jest fajne to to że na siłę nie posyłali mnie wszędzie gdzie popadnie tylko faktycznie tam gdzie mi odpowiadało, w końcu poszłam na ustępstwo i po 5 miesiącach (bardzo długo) poszłam na staż do Katowic, co prawda dojazdy mam kijowe ale to mój wybór ... więc nie (usunięte przez administratora)... :) że oni tacy straszni. A z tego co się dowiedziałam to raczej KASĘ z NAS mają dopiero jak pójdziemy na staż .... wiec to chyba im najbardziej zależy na tym by szybko nas wysłać ...

PRAWDOMÓWNA

ludzie omijajcie to DZIADOSTWO z daleka nie wierzcie że cokolwiek wam pomogą i załatwią staż lub prace, przez 6 miesięcy obiecywali i nic mi nie znależli , dopiero sama znalazłam prace ,wszyscy w tym pseudobiurze są beznadziejni ,poszukują naiwnych ludzi tylko dlatego że niby szukają zatrudnienia żeby dostawać wypłate bo jak by nikogo w ewidencji nie mieli to by ich zwolnili ,szukają naiwne osoby dla własnych korzyści ,tego OLAFA -nieudacznika z biura w Sosnowcu juz dawno powinni (usunięte przez administratora) ,szukajcie sami pracy niewierzcie tym OSZUSTOM I NACIĄGACZOM oni i tak was oleją , mysla tylko o sobie

Nie zapomnę tego jak byłam tam na rozmowie z pseudo doradcą.Jestem starszą kobieta pracująca głownie w księgowości i obsłudze klienta w bankach.Nie zapomnę jak Pan O. z Panią M. za moimi plecami się śmiali ze pewnie na prezesa bym chciała iść.Niesmak pozostał a było to parę miesięcy temu.Smarki z nosa im jeszcze wystają i tworzą pseudo agencje.Chamstwo i buractwo w jednym.

Iwona
@Ania

uważam, że opinia bardzo krzywdząca, korzystałam ze wsparcia i byłam bardzo zadowolona, znaleźli mi pracodawcę, pracuję do tej pory ale widać, że jak ktoś nie chce pracować to najprościej zrzucić wszystko na doradców

Joanna
@Iwona

Niech dadza mi szanse na prace a potem będę pracować.Bez żadnej propozycji minęły 3 miesiące.Chyba mam pracować na ulicy!!!

ble
@Joanna

w obecnych czasach kiedy praktycznie nie ma bezrobocia... fakt trzeba się bardzo starac zeby nieee pracowac

bla
@ble

ble ble ble ale bzdury a ja wciars pracuje u=i to iii oni nzależli mi robotę szacun

Pani nie zadowolona .
@bla

Nie polecam tej firmy.Panie które tam pracują nie mają pojęcia o tej pracy. Tylko się uśmiechają.I nic więcej nie robią.w czerwcu byłam na szkoleniu .Do dzisiaj za przejazd nie dostałam.Za kazdym razem co dzwonie.To księgowa jest na urlopie.

Pani ktoś
@Pani nie zadowolona .

Dokładnie , taka jest prawda, do zapisu do projektu to cie będą namawiać i owszem bo kasę za ciebie dostaną , a później czekaj sobie czekaj , liczą tylko na to że sama sobie prace znajdziesz i kasa z uni zostanie u nich , nie polecam !

zainteresowany

W ogłoszeniu jest napisane że w trakcie trwania stażu 1700netto,czy faktycznie tyle płacą? czy to jest tylko mydlenie oczu.

Tyle w Temacie
@zainteresowany

1800,00 zł netto mam na stażu Znaleźli mi staż w super firmie troszkę to trwało umowa, badania ale pracę dostałem. A może nie macie pracy bo was żaden pracodawca nie chce - najlepiej widzieć w innych problem.

Wiktor

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować, tak rzadko piszecie na forum i nowi nie mogą się nic dowiedzieć.

Henry

Na stażu zawsze jest bardzo mało, pokaż człowieku jak pracujesz a dostaniesz odpowiednie wynagrodzenie!

Jarek

Jak się pracuje w firmie? Czy jakiś socjal macie?

Magda M.

Po co ja się wyrejestrowałam z urzędu pracy bo kiedyś wpłynie mi na konto 120zl za 3 dniowy kurs za 30 dni. Straciłam szanse na kurs z urzędu pracy a oni jak nie dzwonili tak nie dzwonią.Dziękuje

Nicj
@Magda M.

Wcale nie musiałaś się wyrejestrowywac. Nie ma takiej potrzeby.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia?

Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia