Universitatis Varsoviensis Fundacja na Rzecz Studentów i Absolwentów U.W

Opinie o Universitatis Varsoviensis Fundacja na Rzecz Studentów i Absolwentów U.W

Rysa

Jak najdalej od tej kliki... Odpowiednie organa powinny te fundacje prześwietlić.

Anna

Nastawiena tylko na własny zysk, niski poziom działań, arogancja zarządu, przynoszą złą opinię UW, bardzo złe wspomnienia. Odradzam współpracę

Zostaw opinię o Universitatis Varsoviensis Fundacja na Rzecz Studentów i Absolwentów U.W - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Universitatis Varsoviensis Fundacja na Rzecz Studentów i Absolwentów U.W