Magazyn Complex Sad M. Sochaj A.Wasińska s.c.

Adres: Hutnicza 28, 81-061 Gdynia

NIP: 9581667198 REGON: 222184399

Magazyn Complex Sad M. Sochaj A.Wasińska s.c.

Opinie o Magazyn Complex Sad M. Sochaj A.Wasińska s.c.

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja Complex Sad na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób zamieszkałych Gdynia i okolice oraz poszukujących zatrudnienia.

gwizador

Traktują człowieka jak śmiecia, wymagania na poziomie ogromnej korporacji zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy, jadą po tobie jak po psie. Nie polecam

Karena

Zdecydowanie polecam Complex Sad. Atmosfera, szefostwo i zarobki, wszytsko super.

Szukasz pracy?

Jagna

Jako pracownik jestem w pełni usatysfakcjonowana nie tylko zarobkami ale i atmosferą w biurze. Polecam :)

Zostaw opinię o Magazyn Complex Sad M. Sochaj A.Wasińska s.c. - Gdynia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magazyn Complex Sad M. Sochaj A.Wasińska s.c.