Igloport Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Igloport Sp. z o.o.

dkskds

Ziomek na to wygląda ze byłeś w nie zlej komitywie z poprzednimi władzami tej firmy jeśli nie miałeś zarzutów do poprzednich władz . Na jakim stanowisku pracowałeś ???

ziomek

Witam, pracowałem do niedawna w firmie Igloport i musze powiedziec, ze nie polecam w 100% tej firmy, jedna mafia, klan rodzinny w tej firmie, a oprocz tego paru funfli pana pekatego, czyli jednym słowem jedno kablowanie. Gang ktory rzadzi w tej firmie, czyli mały i pekaty, to jest jedno nie porozumienie, a oprocz tego gang panow [usunięte przez moderatora] osobny temat. Napewno, za poprzednich rzadow było duzo lepiej, ja ukurat w przeciwienstwie do macka 63, ktory opisuje poprzednie rzady, nie mam nic nim do zarzucenia, w przeciwienstwie do obecnej ekipy rzadzacej. Mysle, ze najlepiej narzekac na poprzednich wodzow, bo tak jest Tobie wygodnie, bo masz posade w Igloporcie, załatwione przez tate i lub kogos bliskiego...

Zostaw opinię o Igloport Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Igloport Sp. z o.o.