Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych

Gdańsk

Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych

rekin

Powiem krotko i na temat firmy sami( usunięte przez administratora )y,firma skorumpowana,pracujesz uczciwie nie pijesz to robia Tobie pod gorke wystawiaja Tobie zle opinie i obgaduja na boku,a jak nic zlego nie zrobisz i na wyjasnienia Cie wzywaja to powiedza Tobie ze Twoj glos sie nie liczy i wyrzucaja jak psa,a prezesa nie interesuje ze jestes jedynym wyrzywicielem rodziny powie tylko ze go nie interesuje ze nie jest opieka spoleczna

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych