Opinie o Inexim-Bis Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Inexim-Bis Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inexim-Bis Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja materiałów instalacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inexim-Bis Sp. z o.o. w Lublin

Hela Nowy wpis

Czy ogólnie w zakładzie jest możliwa praca zdalna, że w ofercie dla pracownika produkcji na stronie zostało podkreślone, że nie można pracować na tym stanowisku zdalnie? :) zaznaczona została też praca stała, więc kiedy tak właściwie można otrzymać umowę na czas nieokreślony?

Czy pracownicy Inexim-Bis Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

☺️

Jak sobie sami zorganizują ????

@☺️

A ostatecznie właściwie to robią czy nie ma kiedy? Jaka atmosfera obecnie tutaj panuje? Z dawnych opinii wynika, że mogło być z tym różnie. Jaka rotacja?

@Joanna

Dlaczego tak bardzo interesuje Cię ta firma? Z tego co wiem w najbliższym czasie nie jest przewidziany nabór nowych pracowników. Czy interesujesz się atmosferą w lubelskich firmach czy jakość szczególnie inexim? Bo jakoś nie bardzo rozumiem Twoje pytanie. Aby zaspokoić Twoją ciekawość to ci odpowiem atmosfera jest super i bardzo dobrze się pracuje. Pozdrawiam

Joanna Nowy wpis

dzięki za odp., w takim razie. to do biura do was kiedy ostatnio kogoś szukali? na stronie firmowej widzę tylko opcje na produkcję. z tego co piszesz mam rozumieć, że firma w najbliższym czasie nie ma zamiaru się rozwijać, zwłaszcza stanowiskowo? to kiedy w zasadzie można nastawiać się na tego typu perspektywę?

Pracownik Nowy wpis
@Joanna

Firma rozwija się cały czas. Jeżeli są oferty pracy do biura to aplikuj i sama przekonasz się jaka jest .atmosfera. Powodzenia

Pracownik Nowy wpis
@Joanna

To firma produkcyjna jak chcesz do biura ewentualnie spróbuj aplikować może na sprzątaczkę Cię przyjmą

Czy firma Inexim-Bis Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

beee

w firmie pracownik może liczyć tylko na siebie, ani socjalu ani premi

@beee

A na innych współpracowników może chociaż liczyć? :( I ogólnie w takim razie to czym innym tu ludzi motywują do pracy?

Beee
@Joanna

Donosy,obgadywanie, niestety można liczyć tylko na siebie. Motywują tylko tym że można zmienić pracę, nikt na sile nie trzyma w firmie ????

@Joanna

Joanna nie czytaj co piszą inni, przejdź i przekonaj się sama jak jest w firmie. Ci którzy nic nie potrafią podają wszystkich swoich pracodawców do sądu chcąc wyłudzić pieniądze. Obrażają innych i wypisują głupoty na forum publicznym.... Pomyśl o tym...

To twojej opinii tez ma nie czytać? Moim zdaniem warto zajrzeć na forum i się przygotować

Jk

Kobieto przestań wymyślać głupoty.... Ty nic nie potrafisz, jedynie co potrafisz to plotkować i skarżyć.... Nikt nie chce wyłudzić pieniędzy, jedynie przedstawić prawdę do Sądu co wy robiłyście i robicie, to mała grupa os pracujących w tej firmie.... I takie rzeczy, taka atmosferę wprowadzać, 3 os zostały przez was, zastanów się co ty piszesz do tej os.... Zajmij się pracą, a nie głupoty piszesz....

Jk

Kobieto przez Was zostały 3 os zwolnione... To chore co się dzieje w tej firmie, nikt nie idzie do Sądu bo mu się nudzi... I chce wyłudzić pieniądze, ludzie ta firma to totalne (usunięte przez administratora) na każdym kroku, nie ma szkoleń, trudny kontakt z przełożonymi.... Zastanówcie się zanim podejmiecie pracę.... NIE POLECAM TEJ FIRMY.... DNO

@Jk

Coraz mniej doświadczonych i konkretnych pracowników , nierówny podział obowiązków, lizusostwo i fałsz. Źle się pracuje

@Jk

Nie 3 tylko 2 osoby zostały zwolnione w ciągu 20 lat istnienia firmy i to z własnej winy. A obgadywaniem obrażaniem i nienawiścią zajmujesz się dokładnie ty. I nie masz prawa nikogo wyzywać od starych bab, bo dokładnie taką samą babą jesteś.

@Ania

Coraz bardziej doświadczeni pracownicy i lepszy zespół bez leni. A nierówny podział obowiązków to kiedyś może i był.... jakieś 2 lata temu jak pracowałaś????????

@????

Jest jeden główny len niestety. Przecież niektóre osoby wybierają sobie stanowiska i sama na to pozwalasz

????

Na swoje życzenie dzięki swojemu nieróbstwu i braku współpracy z innymi:)

@Ania

Kogo masz na myśli? Chyba, że to tylko docinek do tej dyskusji?

@Joanna

Mam na myśli osobę która brała udział w każdym konflikcie

Jak to?

@Ania

Główny len już nie pracuje na szczęście

Joanna

A jak doszło do pożegnania? Ktoś doniósł?

@Joanna

Sam się wkopal :)))))))))

Hubi
@????

Nierówny podział obowiązków jak najbardziej aktualny!

KM

Pracuje pracuje i ma się bardzo dobrze ????

@Hubi

Jesteś pracownikiem że wiesz wszystko, czy ktoś Ci donosi?? Hubi??

Huba

Pracuję ????

@Huba

Zdecyduj się Hubi, Huba, Anna, Joanna czy jeszcze inaczej???

@KM

KM a ty to też Hubi Huba Anna Joanna czy kto? Jeśli niie pracujesz to co Ciebie to obchodzi??

@????

Dlaczego mnie w to mieszasz? :( I w sumie o co Ci z tym chodzi?

Hubi
@Joanna

No właśnie o co tu chodzi?

@Hubi

Sądząc po nicku może o Ciebie?

Zibigniew

Cooo? Ale o co chodzi?

Wow

????????

Barti

A ja lubię tą firmę. Niech będzie na rynku jak najdłużej. Dają nam pracę. Płacą pełny dają pełny socjal. Jak się pracuje to nikt nie narzeka.

@Barti

To sobie pracuj człowieczku, ale wiedz jedno, że jak się tylko sprzeciwisz wspaniałym koleżaneczkom i pracodawcy "To będziesz fruwał przez okno" I pokażą Ci wtedy socjal i Super zaufanie.... Ha ha.... Pozdrawiam, powodzenia.

An
@Barti

Jaki socjal?

@An

No napisał, że pełny. A co po roku niby zabrali? wiadomo co w nim było?

An
@Joanna

Nie ma żadnego socjalu, kłamstwo

@An

Jak żadnego? A co rozumiesz poprzez socjal, bo zraz wyjdzie, że pomniejsze rzeczy są a ich nie uznajesz... A ile osób tu pracuje tak właściwie, pytam w kontekście funduszu jakiegoś

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Ktoś

Mam zamiar pracować w tej firm proszę mi napisać jak tam jest ?

@Ktoś

Mnie sprzedali info, że podobno atmosfera słaba, obgadują, donoszą i można liczyć tylko na siebie. Może ktoś się do tego odnieść? To serio prawda z takim stosunkiem ludzi tutaj do siebie? :/

@Joanna

Tak to prawda pracowałam tam 5 mcy, zostałam przez tych pracodawców potraktowana w sposób skandaliczny!!! Os, które tam pracują to stare baby, konfliktowe.... (usunięte przez administratora) do przelozozonych na każdym kroku, nie chce cie nastawiać, ale ta firma ma sprawę w sądzie z byłym pracownikiem, Nie warto, nie polecam, szkoda czasu i nerwów, pozdrawiam

To prawda

@Jk

Co Ty opowiadasz. :( A co takiego zrobiły skandalicznego? Czy tu już chodzi o całokształt?

Nie polecam, chyba ze jesteś kobieta mocno po 40 i lubisz obgadywać innych

@Joanna

Zatrudniasz się w tej firmie, chcesz pracować rzetelnie, uczciwie, a tu widzisz jaka atmosfera, że odechciewa się nagminnie skarżenie do szewostwa o wszystko, obserwacja przez stare baby, które zamiast zająć się praca przychodzą plotkować o wszystkim i wszystkich..... Odechciewa ci się.... Uwierz... Praca spoko, atmosfera nie do wytrzymania.... Przełożeni..... To kadra nie doświadczona zakompleksiona.... Plotkarzy młodych facetów... Baby stare skarżą i wymyślają do szewostwa przeróżne kalibru głupoty, zostałam zwolniona za to że zwróciłam uwagę starym babom żeby przestały wymyślać i skarżyć.... Skandaliczne zachowanie, nawet nie masz jak się bronić....

@Joanna

Nie słuchaj opinii pracowników, którzy tam pracują... To os podle zakompleksione, fałszywe, które wykorzystują nowych przyjętych pracowników, żeby samemu nic nie robić.... Częste urlopy, l4 to sposób na nic nie robienie, na nie przemęczanie się.... Plotowanie to ich sposób na przetrwanie w tej firmie, przekazywanie fałszywych wyssanych informacji do przełożonych..... Można tak wyliczać bez końca...... Szkoda twojego czasu.... Uwierz... Pracowałam tam tylko 5mcy i wyrzucili mnie za Niewinność!! Szkoda twojego czasu i zdrowia....

@Ania

A co to dyskryminacja ludzi po 40-stce?

Karlo

Praca za najniższa krajowa. Praca w soboty i nadgodziny. Brak socjalu. Spora rotacja. Nie do końca równy podział pracy. Nie ciekawa atmosfera. Osobiście nie polecam.

@Karlo

To proszę zmienić firmę :)

@Karlo

To co piszesz nie jest prawdą, także skąd takie informacje?

@Karlo

Praca 8 godzin dziennie, sporadycznie nadgodziny ale tylko dla chętnych. Soboty ewentualnie 2 w miesiącu pracujące również nie przymusowe. Po okresie próbnym podwyżka. Nie na żadnej sporej rotacji. Kto chce pracować to pracuje. Podział pracy zależny od umiejętności i doświadczenia, atmosfera taka jaką tworzą pracownicy czyli obecnie ok, osobiście polecam

@Karlo

Jaka jest kultura pracy w Inexim-Bis Sp. z o.o.?

Jk

W ref firmie Beznadziejnej jest brak kultury (usunięte przez administratora) po całości obgadywanie na porządku dziennym, skarżenie do przełożonych przez 2 stare baby

Odpowiedź

Kultura w pracy jest spoko. Pracownicy wszyscy ze sobą rozmawiają na poziomie i współpracują ze sobą. Panuje zrozumienie i miła atmosfera. Częste żarty to codzienność. Polecam

@Odpowiedź

Ha ha....... Super kity i reklama dla Tak Beznadziejnej firmy, Weźcie się do pracy drogie Panie, a nie głupoty wypisujecie... Ta firma to jedna wielka Kompromitacja, porażka....!! Kultury tam nigdy nie było i nie będzie!! Do tej pory wyrzuciliście z zakładu 3 os, które pracowały rzetelnie i uczciwie!!! Niedługo rozprawa w Sądzie przeciwko tak wspaniałej Firmy!! Lepiej się zastanowić co się wypisuje na tej stronie, Negatyw dla tej Firmy!!! Żenada... Żarty - śmiechu warte co za bzdury!!!

@Jk

O nie..... Praca i pracownicy w porządku

@Ktoś

Ha ha... ????????????Dobry żart.... ????????????

@Ktoś

Co ty piszesz za bzdury?? Pracownicy Nigdy nie byli i nie są w porządku, a Firma Inexim Nigdy Nie będzie miała dobrej opinii!! Ha ha... Ubaw z tego wpisu..... Ta firma to JEDNA WIELKA KOMPROMITACJA!! NIGDZIE INDZIEJ TAKIEGO CZEGOŚ NIE MA JAK W INEXIM, ŻENADA!! CHORE WYMYSŁY, SKARŻENIE NA SIEBIE NAWZAJEM, CZERPANIE KORZYŚCI Z KRZYWDY INNYCH, OBGADYWANIE NA KAŻDYM KROKU....!!! (usunięte przez administratora)

Maria
@Jk

To się zwolnij i nie narzekaj

@Maria

Na szczęście ja juz tam Nie pracuje i jakbym mogła cofnąć czas, to za Żadne skarby Świata bym do tego zakładu nie poszła wiedząc jakie otrzymam traktowanie i podziękowanie za ciężka pracę....

admin

Mieliście styczność z pracą w firmie Inexim Bis Sp. z o.o. ? Wiecie jak wyglądają nadgodziny i czy często się zdarzają? Jeśli tak to na jakich stanowiskach? Czekamy na Twój komentarz, dodaj opinię!

AS
@admin

Nadgodzin jest mało to chyba dobrze 8 godz. I do domu,atmosfera bardzo ok poprostu trzeba umieć współpracować z ludźmi.Polecam

Kokos
@admin

????????Czytając opinie.... Stwierdzam że dobrze ze Jk wyleciała z pracy przynajmniej mają spokoj????

Aktualny pracownik

Witam zagubione osoby, Praca to praca, trzeba ją szanować jeśli to robisz to nie będziesz mieć problemów w tej firmie. Nikt nikogo nie obgaduje, nikt nikogo nie obraża, pracodawca wypłaca pieniądze, z każdą osobą w zespole da się pogadać i dogadać, nikt nie pluje jadem na siebie. Jeśli nie posiadasz umysłu nastolatka, odnajdziesz się tu. Sprawa godzin nadliczbowych, są jak w każdej pracy jednak nikt nie zmusza nikogo do zostawania codziennie po 4 godziny dodatkowo. Soboty też nikt nie każę przepracowywać, każdy ma wybór. Tyle ode mnie, polecam firmę. Aktualny Pracownik :)

A wypowiedzenie trwa dwa tygodnie czy więcej?

MW

Osoba która wyleciała z pracy na własne życzenie pluje teraz jadem i rzuca oszczerstwa na resztę pracowników. Jakie to żenujące i chore

One nie mają pojęcia, że jak jednej nie ma, to druga po niej jedzie jak po starej (usunięte przez administratora) Niech dalej sądzą, że są przyjaciółkami od lat :D Nawet jak któraś pisała wiadomość, że jej nie będzie i dlaczego, to druga czytała te wiadomości na głos i śmiała się z tamtej. Konkretnie pani AD na pannę MW. Do nich nie warto mówić, bo mają po prostu taki obłudny charakter. Jeszcze te chore telefony W czasie pracy od ich "dorosłych" dzieci. Ręką któraś kilka razy coś zrobiła i płacz jakie to one zmęczone. Jak się tyle obrabia życiorys innych ludzi, to fakt, można się zmęczyć :D

olka

Myślę ze jeśli nie pozbeda sie trucizny w organizmie czyli ,,,starych dwoch dewotek ,,organizm padnie .Zwłaszcza ze jak słysze mózg również wymaga korekty...Pozdrawiam po tych opiniech nie wybieram sie tam ...

Praca na pełny etat , jedna zmiana. Najniższa krajowa bez pakietów socjalnych i nadgodzin, także dorobić nie można. Atmosfera w pracy jest nie do zniesienia. Obgadywanie dosłownie za plecami to codzienność w tej pracy. Trzeba mieć świetny wzrok przy pracy z montażem kabli światłowodowych. Nieterminowe wypłaty zdarzały się dość często. Nierówno podzielone obowiązki między pracownikami na pozornie takich samych stanowiskach. Odradzam !

Zostaw merytoryczną opinię o Inexim-Bis Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Inexim-Bis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inexim-Bis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inexim-Bis Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inexim-Bis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Inexim-Bis Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inexim-Bis Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Wrońska 4A
    20-327 Lublin