Alfa Internet Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Alfa Internet Sp. z o.o.

klient

Firma Alfa to bardzo niekompetentni ludzie. Przy podpisywaniu umowy pracownik zamiast informowac mnie o ofercie, zaletach itp próbowal mnie zachecic do zakupów w swojej działalności którą prowadzi oprócz pracy w Alfie!?? Poza tym Alfa nie przesyła takiej szybości internetu jak w UMOWIE. Po kosultacji telefonicznej z pracownikiem, dowiaduję się że szybość internetu zależy od widzi misię firmy a nie od umowy. Masakra. Już nie wspomnę ze nikt nie oddzwania do mnie jak próbuję się skontaktować z nimi przez ich stronę. ZOSTAW NR TELEFONU A MY ODDZONIMY. Nie nikt nie oddzwoni. NIE POLECAM...

piterek

A to się zgadza. Nie wiem jak się sprawdza jako pracodawca, ale jako firma świadcząca usługi ma bardzo ale to bardzo złą opinię. W Bydgoszczy Afla Computer czy tylko Alfa to nieporozumienie. Nie polecam nikomu. Podstawa to zawierać umowę u siebie w domu i czytać umowę bo się możemy zdziwić :) Jedno wielkie naciągactwo.

Zostaw opinię o Alfa Internet Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alfa Internet Sp. z o.o.