LEDING Sp. z o.o.

Bydgoszcz

LEDING Sp. z o.o.

Opinie o LEDING Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czarek

Może ktosświe czy firma potrzebuje pracowników? Słyszalem o firmie dobre opinie dlatego chcę aplikować.

Paulina
@Czarek 25.07.2018 14:07

Witam, obecnie poszukujemy 2 kandydatów na stanowiska: serwisant-elektronik oraz handlowiec IT. Zachęcamy do przesłania CV na e-mail praca@leding.eu

Katarzyna

@Czarek, na stronie internetowej LEDING znajduje się jedna oferta pracy na stanowisko serwisanta-elektronika. Czy taki charakter pracy odpowiada Twoim kwalifikacjom zawodowym? Pod tym linkiem zapoznasz się ze szczegółami tej rekrutacji: http://www.leding.eu/pl/kariera/polski/oferty-pracy.html

Katarzyna

@Paweł, masz również pozytywną opinię o LEDING jako pracodawcy. W swoim komentarzu zamieszczonym na to forum napisałeś o różnych możliwościach zarobku. Czy rozwinąłbyś ten temat szerzej? Na pewno są użytkownicy, którzy zastanawiają się nad tym co konkretnie miałeś na myśli.

@Katarzyna 07.07.2018 19:57

Praca na uczciwych warunkach od 8:00 do 16:00. Nikt nie wymaga wyrabiania nadgodzin (chociaż jest szansa dorobić w ten sposób, jeżeli ktoś ma ochotę). Każdy handlowiec posiada stałą pensję + premię za wypracowane sprzedaże. Istnieje również premia uznaniowa i zadaniowa.

Katarzyna

@Gosia widzę że znasz firmę od środka. Napiszesz coś więcej jeśli możesz? Panuje tam dobra atmosfera, pracownik jest dobrze traktowany przez szefostwo? Można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Takie szczere opinie bardzo pomagają osobom przeglądającym to forum.

@Katarzyna 26.06.2018 14:03

Potwierdzam słowa Gosi, praca w młodym zespole, miła atmosfera. Prezes uczciwy, docenia lojalnych pracowników. Możliwości zarobków są różne, nie muszą kończyć się na wynagrodzeniu podstawowym. Zapraszamy!

Bolo

Jaka macie atmosferę w pracy? Warto aplikować?

Gosia
@Bolo 24.06.2018 14:23

Witam. Mamy młody, zgrany team. Praca dla lubiących elektroniczne nowinki

Henryk

Może ktoś podpowie jak przebiega w firmie rekrutacja?

@Henryk 12.06.2018 21:47

Obecnie poszukujemy Elektronika i handlowca branży IT. Należy złożyć CV na mail info@leding.eu Jeżeli będziemy zainteresowani, zapraszamy na rozmowę. Po niej decydujemy czy chcemy razem współpracować.

Karolina

Fajna i przyjazna atmosfera, serdeczni i bardzo pomocni ludzie. Elastyczny czas pracy-( tj. można wyjść wcześniej gdy jest taka potrzeba). Możliwość rozwoju, stałe warunki pracy, nienaganne wynagrodzenie.

Sebastian

Pracowałem tu półtora roku i odszedłem z prywatnych powodów, gdybym mógł zostałbym na o wiele dłużej. To co tu przeczytałem o jakiejś pylicy, złych warunkach to jakieś herezje. Firma się cały czas rozwija, remont to była przejściowa sytuacja. Kontakt z osobami z Zarządu jest naprawdę na wysokim poziomie. Jeżeli miałem jakikolwiek problem w pracy to wystarczyło o tym porozmawiać z Szefem, a w przypadku mniejszego problemu radą służyli koledzy i koleżanki obok. Zawsze znalazło się jakieś rozwiązanie, tylko trzeba o tym ROZMAWIAĆ! Większość tu osób wyrażających się negatywnie o firmie, widocznie uznała, że wszyscy jej pracownicy posiadają zdolność czytania w myślach. Jesteśmy ludźmi i póki co to mowa jest naszym kanałem komunikacyjnym. Jak widzę, nie wszyscy o tym wiedzą... Skoro opinie ludzi są tak różne to znaczy, że problem leży w człowieku. Prywatne problemy należy oddzielać od firmowych, a nie je razem łączyć i wychodzi kaszana. Niektórym naprawdę polecam przejść się do psychologa, bo skakanie z pracy do innej pracy nie sprawi, że będziecie szczęśliwi, a swoje frustracje niesłusznie potem wylewacie na tego typu stronach. Bądźcie odpowiedzialni za swoje życie i swoje decyzje - szanujcie swój czas i innych. Osobiście z Ledingiem współpracowało mi się bardzo dobrze i nie chciałbym wymazywać tego doświadczenia z mojego życia.

Grzesiek

Czy dobrze się wam pracuje? Dlaczego jest taka cisza?

Paulina
@Grzesiek 25.05.2018 17:53

Szukamy młodych, ambitnych ludzi. Praca w dobrej atmosferze. Jak wszędzie jest trochę minusów ale generalnie nie ma na co narzekać. ;-)

Paweł

Negatywne opnie mogą pisać tylko osoby zdesperowane i te, którym się nie powiodło. Jeżeli komuś nie szło w sprzedaży lub wolał cały dzień przesiedzieć przy biurku i grać w gry, to się nie dziwię, że został zwolniony lub sam odszedł. Remont przysporzył trochę kłopotów pracownikom, jednak nie trwa on wiecznie i już się prawie skończył. Ciężko, żeby podczas generalnego remontu nie kurzyło się i nie było bałaganu. Osoby pracujące w firmie (te którym chce się coś zrobić) są zadowolone. Atmosfera jest OK, sami młodzi ludzie, można się dogadać. Ps. bardziej rodzinnej atmosfery niż tu raczej ciężko oczekiwać gdzie indziej. Zasady niezwykle jasne, zarząd uczciwy. Wystarczy tylko chcieć. Nie, jak poprzednie osoby, które przychodziły do pracy przetrwać kolejne 8h i narzekać na cały świat, że jest źle... Piszę to nie tylko w swoim imieniu ale w imieniu wszystkich pracowników.

Katarzyna

Znalazłam ogłoszenie o pracę do firmy LEDING, link jest tu:http://www.leding.eu/pl/kariera/polski/oferty-pracy.html. Myślicie że warto aplikować? Polecilibyście tę pracę innym użytkownikom? A może ktoś z Was może podzielić się aktualnymi opiniami o firmie? Jak przebiega proces rekrutacji? Czy są dodatkowe benefity dla pracowników? Proszę podzielcie się opinią z innymi.

Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym osobom zainteresowanym pracą w firmie LEDING Sp. z o.o.. Chce ktoś się podzielić swoją opinią?

Antoś

NIE POLECAM ... najgorsza firma w której pracowałem

Azuzu

nie polecam... to wszystko cio jest autorskim pomysłem szefa jest na chinskich hurtowniach od lat. Maja na siebie pomysł, ale nie dceniaja pracwnikow. Wazniejsze sa powiazania rodzinne. Szkoda, bo z pozoru nowoczesna firma z jajem. Wprowadzic troche czlowieczenstwa i naprawde mogloby to byc dobre miejsce pracy.

gugu

jeżeli ktoś chciałby podjąć u nich prace to teraz jest fajna szansa na zatrudnienie bo szukają jakiejś opsoby na stanowisko Serwisant - Elektronik tylko jeden haczyk - Wykształcenie minimum średnie techniczne. i prawko trza mioeć

dobry duch

Totalny bałagan

Zostaw opinię o LEDING Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LEDING Sp. z o.o.