LEDING Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 14 ocen.

Opinie o LEDING Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LEDING Sp. z o.o.

Administrator

Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym osobom zainteresowanym pracą w firmie LEDING Sp. z o.o.. Chce ktoś się podzielić swoją opinią?

Antoś

NIE POLECAM ... najgorsza firma w której pracowałem

1234

BARDZO NIE POLECAM. Pracowałem/pracowałam tutaj dość długo, jest TRAGEDIA ! Syf i burdel na każdym kroku.. praca w biurze gdzie można się pylicy nabawić gdyż od 4 lat jest REMONT. Zero szacunku i docenienia pracowników.. kłamstwa oraz łamane obietnice przez zarząd non stop ! Na rozmowie mówią że można zarabiać po 7-10 tysięcy a najlepszy pracownik który pracuje już parę lat zarabia 2400zł ... jeden wielki BURDEL...

Azuzu

nie polecam... to wszystko cio jest autorskim pomysłem szefa jest na chinskich hurtowniach od lat. Maja na siebie pomysł, ale nie dceniaja pracwnikow. Wazniejsze sa powiazania rodzinne. Szkoda, bo z pozoru nowoczesna firma z jajem. Wprowadzic troche czlowieczenstwa i naprawde mogloby to byc dobre miejsce pracy.

gugu

jeżeli ktoś chciałby podjąć u nich prace to teraz jest fajna szansa na zatrudnienie bo szukają jakiejś opsoby na stanowisko Serwisant - Elektronik tylko jeden haczyk - Wykształcenie minimum średnie techniczne. i prawko trza mioeć

anonim

(usunięte przez administratora)

dobry duch

Totalny bałagan

Zostaw opinię o LEDING Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LEDING Sp. z o.o.