Opinie o Miejski Dom Kultury w Piekarach Śląskich w Piekary Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Miejski Dom Kultury w Piekarach Śląskich. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Miejski Dom Kultury w Piekarach Śląskich o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obiekty kultury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miejski Dom Kultury w Piekarach Śląskich w Piekary Śląskie

Lukasz Nowy wpis

Znajomy sie spalil stwierdzili u nie go korona wirus masakra obojetnie na co nie bedziesz chory to mosz covid (usunięte przez administratora)polska nikt nie umiera naturalnie yno na korona

Magda Nowy wpis

Jak z zatrudnieniem w radiu? Jakie trzeba mieć wykształcenie?

Jasiu Nowy wpis

Na łamach radia chciałem pogratulować Piekarski policji za rozbicie szajki oktorej piszą już któryś dzień na internecie tygodnie pracy kryminalnych i wielu pracy policjantów i udało się niebywale Grupa (usunięte przez administratora) rozbita kradną a Słodycze w sklepach???????????????? będę się starał że wszystkich sił i pisał prośbę do komendy wojewódzkiej o przyznanie medali i o awans Panowie naprawdę dobra robota FBI CIA i polski CBA powinni brać z was przykład i się uczyć ???? może będziecie w wolnym czasie dawać szkolenia jak rozpracowywac takie grupy dobry pomysł możecie chodzić po przeczkolach i dawać wykłady jeszcze raz gratuluję

Filip Nowy wpis

Taki spokój na forum to wynik dobrej pracy w radiu?

Firma Miejski Dom Kultury w Piekarach Śląskich w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko PRACOWNIK GOSPODARCZY/PORTIER. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Jol

No to szukajcie... jutro nutką zapodam :P

Barnaba

Są różne rozgłośnie i akurat Radio Piekary może się nie podobać ale to rzecz gustu a firma jest spoko!

Brylant

Radio. Piekary to dno słuchać tego radia to obciach najlepiej jakby się prezenterzy wcale nie odzywali bo ich się miega słuchać

Izabela

@M. ????????????????????????????, nie bardzo rozumiem konkretny wydźwięk Twojego komentarza. Mógłbyś napisać swoją opinię w nieco bardziej przejrzysty i konkretny sposób? Zachęcam do dyskusji na temat pracy w Radiu Piekary w Piekarach Śląskich? Czy są na forum osoby obecnie zatrudnione w tym miejscu?

M. ????????????????????????????

Społeczna zajadka bez zrozumiałej interpretacji personalnej. Radiostacja to urządzenie a nadajnik to lokalizacja . Zastanawia mnie czy zautomatyzowanie jednostki centralnej pozwoli udoskonalić formę nadawania audycji ???????????????????????????? ... ?! ... ????

Izabela

@anonymous, z taką opinią chętnie zapozna się Radio Piekary. Korzystając z okazji chciałabym Was, osoby zatrudnione w tym radiu , prosić o rozpoczęcie merytorycznej dyskusji o tym miejscu jako Waszym pracodawcy.

Witam bardzo miła i kompetentna i profesjonalistka Pani w biurze obsługi klienta składałam życzenia na koncert życzeń-bardzo pomocna.

brewka

tak zle w tym radiu nie bylo ta dyrektorka nie ma pomyslu na te radio gdzie te logo o slasku po slasku na slasku przyjela goroli i co

brewka

radio piekary jest juz dziadostwo maja swoje miemania chocby jakes najlepsze radio w polsce

Zostaw merytoryczną opinię o Miejski Dom Kultury w Piekarach Śląskich - Piekary Śląskie

Miejski Dom Kultury w Piekarach Śląskich