Opinie o Strzech Sebastian Compnet w Konin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Strzech Sebastian Compnet. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Strzech Sebastian Compnet na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strzech Sebastian Compnet w Konin

New Nowy wpis

Szczerze polecam współpracę z tą firmą. Naprawdę warto. Rekrutacja w przyjaznej, otwartej atmosferze. Wszystko jest tak, jak ustaliliśmy. Ludzie pozytywni i bardzo pomocni.

Administrator Nowy wpis

Czy kwota 9500 to dobra stawka w firmie Strzech Sebastian Compnet?

Nick Nowy wpis

O jakie stanowisko pytasz?

Moja opinia Nowy wpis

Bardzo fajna firma, fantastyczni ludzie tam pracują. Polecam

Ilona

@Pracownik, mnóstwo napisałeś o tym, czego firma chce od ludzi, ale jakoś nie widzę opisu tego, czy firma pomaga czy przeszkadza w rozwiązywaniu tych problemów, czy pracownik jest zostawiony sam sobie. No i zasadniczy temat, jakie jest wynagrodzenie, za to "zaufanie, odpowiedzialność i pokorę)? Bo rozwiązywaniem problemów firmy np. mój mąż nie wykarmi naszych dzieci.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Strzech Sebastian Compnet. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Koordynator Projektu?
Konin
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS

W firmie trochę już przeżyłem dlatego mogę parę zdań napisać. Firma stawia na osoby kreatywny, na osoby które rozumieją co to znaczy zespół, na osoby które pracują zgodnie zasadami przyjętymi w firmie. Firma mocno bazuje na swoich wartościach (między innymi zaufanie, odpowiedzialność, pokora) i takich ludzi szuka, zatrudnia i docenia. Jeżeli ktoś nie rozumie co to jest odpowiedzialność czy pokora nie będzie czuł się w tej firmie dobrze. Główna zasad: każdy może popełniać błędy, najważniejsze żeby wyciągał z nich wnioski. Jeżeli nie wyciąga wniosków to nie jest firma dla niego. To nie jest firma gdzie stoi się nad taśmą, tutaj docenia się szukania rozwiązań i nastawienia na rozwiązanie a nie na problem. To nie jest firma dla osób które pierwsze co widzą to problem, którego nie można rozwiązać. Osoby, które szukają rozwiązań zawsze jakieś znajdą. I tacy ludzie w tej firmie pracują długo.

Robert

Pracowałem tam niestety , obłuda i komuna, pięknie jest tylko na rozmowie, tyle.

Elżbieta
@Robert

A kiedy miałeś z nimi zatrudnienie? Niepokojące jest to, że masz tak negatywne doświadczenie. Oferty pracy Strzech Sebastian Compnet wyglądają zachęcająco https://www.gowork.pl/panelsu/firma/20710368. Możesz określić jak to wygląda w zakresie wynagrodzenia?

Nie zadowolony
@Robert

Też tam niestety pracowałem, pięknie na początku potem (usunięte przez administratora) i słoma z butów.

Jerzy
@Nie zadowolony

Jesteś wśród osób, które tam pracowały, więc świetnie się składa bo może dzięki Tobie uda mi się czegoś dowiedzieć. Na początku chciałbym ustalić, czy praca w firmie Strzech Sebastian Compnet jest Twoim zdaniem warta uwagi, jeżeli pracownik w głównej mierze zwraca uwagę na oferowane przez pracodawcę zarobki? Wypowiedz się, proszę.

CompNet Sp. z o.o.
@Robert

Cenimy otwartą komunikację. Każda konstruktywna informacja zwrotna stanowi dla nas punkt wyjścia do wprowadzania zmian i tworzenia miejsca pracy, w którym każdy dobrze się czuje. Zależy nam jednak na tym, aby dbać o kulturę wypowiedzi. Pamiętaj, że zawsze możesz się z nami skontaktować bezpośrednio i porozmawiać o wszelkich wątpliwościach. Otwarta i szczera rozmowa jest podstawą dobrej współpracy.

Kuba

@Obecny pracownik Możesz podpowiedzieć czy trudno jest przejść rekrutacje?

Obecny pracownik

Mi pracuje się dobrze. Mamy fajny zespół, dobrą atmosferę, wyjścia firmowe, benefity, owocowe poniedziałki itp. Wynagrodzenia ciut wyższe niż koniński standard. Firma zatrudnia nowe osoby, bo pracy jest sporo.

Grzesiek

Co za przyczyna jest tego, że zupełnie nie korzystacie z forum pracowniczego?

Zostaw merytoryczną opinię o Strzech Sebastian Compnet - Konin

• Jak się pracuje w Strzech Sebastian Compnet?

Zobacz opinie na temat firmy Strzech Sebastian Compnet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Strzech Sebastian Compnet?

Strzech Sebastian Compnet
  • Leszczynowa 33A