Opinie o Leader School Konin Alina Błaszczyk w Konin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Leader School Konin Alina Błaszczyk. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Leader School Konin Alina Błaszczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leader School Konin Alina Błaszczyk w Konin

Galanonim Nowy wpis

Na zajęciach pokazowych wszystko fajnie i pięknie a w rzeczywistości porażka totalna. Tworzą grupę, trwa nauczanie (jak dla mnie nie spełnia oczekiwań, uczenie się podstaw od zera a nie tylko ukierunkowane, zależne od potrzeb ale cóż..) później w połowie dołączają nowe osoby do grupy które zaburzają już to czego się nauczyliśmy przez ten czas. Tak samo z wypowiedzeniem, zapisuje się dobrowolnie to logiczne że dobrowolnie rezygnuje ale nie.. bo oczywiście milion pytań a dlaczego a po co a proszę się zastanowić my damy czas na zastanowienie i przez ten ich czas później się jest w kropce bo trzeba czekać jakis durny miesiąc mimo iż nie chce się już mieć nic ze szkołą wspólnego! Nie chodzę=nie płacę a nie że będę płacić i nie chodzić no ludzie zmieńcie podejście to może nie będą od was ludzie uciekać

Leader School Konin Nowy wpis
@Galanonim

Dziękujemy za opinię i wskazówki, które nam przesłałeś, tylko dlaczego jako Galanonim, a nie osoba która u nas się uczy lub uczyła, szkoda. Jednak, że każdy z naszych klientów zna zasady przystąpienia do i odstąpienia od nauki, które zapisane są w treści umowy oraz omawiane podczas naszego pierwszego spotkania. Druga sprawa, to jeżeli nie pasują słuchaczowi zajęcia w grupie gdzie należałoby się dostosować do ogółu, zawsze można przejść na zajęcia indywidualne. Ale najważniejsze jest to, że zawsze można przyjść do sekretariatu i porozmawiać o tym co podoba mi się lub nie na zajęciach, na pewno zareagujemy. Więcej odwagi osobistej Galanonimie. Życzymy powodzenia.

KONIN UCZEŃ

Bardzo nie polecam szkoły, Pani właścicielka strasznie pazerna. Zajęcia które przepadają z powodu np świat nie są odrabiane, a trzeba płacić co miesiąc jedna kwotę. Na "gebe" ustają co innego a później każą płacić i straszą umową.

Zadowolony Słuchacz
@KONIN UCZEŃ

Nie zgadzam się z tą opinią. Jestem uczniem tej szkoły od kilku lat. Nigdy nie miałem żadnych problemów nawet jeśli spóżniłem się z płatnością. Na pewno nikt nie straszył mnie umową . Na naukę języka angielskiego namówiłem swoich znajomych, oni również podzielają moją opinię, że szkoła językowa Leader School w Koninie jest godną polecenia.

Niezadowolony klient Nowy wpis
@KONIN UCZEŃ

Niestety tak jest do dnia dzisiejszego, Pani Alina ma za nic umowę która podpisuje z klientem.

Leader School Konin Nowy wpis
@Niezadowolony klient

@Pracodawca Dla nas najważniejszy jest klient. Dbamy o każdego słuchacza, tak aby był zadowolony z zajęć, o czym świadczą wszystkie nasze opinie. Umowę powinny przeczytać obydwie strony, nie tylko ta, która ją napisała.

Jak się pracuje z ludźmi z Leader School Konin Alina Błaszczyk?

Leader School Konin

Nasz zespół tworzą genialni lektorzy z pasją i ogromnymi pokładami energii do przekazywania wiedzy w formie multisensorycznych zabaw dla dzieci ale i wyszukanych metod dla młodzieży I dorosłych. To wszechstronnie uzdolnieni ludzie, którzy z naturalną swobodą śpiewają z dziećmi piosenki, wykonują prace plastyczne, tańczą, pracują z ciałem prawie jak na scenie teatralnej, a przy tym cudownie motywują do angażowania się podczas zajęć i wypowiadania się po angielsku. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego teamu.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Lektor Angielskiego w firmie Leader School Konin Alina Błaszczyk?

Ok. 20 lektorów

Danuta
@Leader School Konin

I mają cały zespół czy szukają kogoś?

@Danuta

Dokumenty rekrutacyjne na lektora języka obcego można składać cały czas.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Leader School Konin Alina Błaszczyk na stanowisko Lektor języka angielskiego dla dzieci - Skawina? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Czy pracownicy Leader School Konin Alina Błaszczyk mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Leader School Konin

Nasi pracownicy uczestniczą w ciągu roku w wielu różnych formach integracji. Spotkania formalne - szkoleniowe, mniej formalne - sami swoi lub z rodzinami, oraz wszyscy razem czyli z naszymi słuchaczami. Ostatnią naszą największą integracją były obchody 10-lecia firmy gdzie uczestniczyło około 300 osób. Cała relacja na FB.

Elżbieta
@Leader School Konin

Dobrze że firma tak dba o dobre relacje wśród pracowników, szczerze - jeszcze się z tym nie spotkałam. Wspomnieli Państwo o szkoleniach, jak często się one odbywają i czy firma pokrywa całkowicie ich koszt? Pracownicy mogą sami wybrać interesujące ich szkolenia czy tematyka jest ustalana odgórnie?

@Elżbieta

Szkolenia pracowników odbywają się kilka razy w roku i są to szkolenia bezpłatne. Pracownik może jak najbardziej zgłosić tematykę interesującego szkolenia związanego z wykonywana pracą, następnie wspólnie wybieramy potrzebne, ciekawe i rozwojowe kursy.

Izabela
@Leader School Konin

trzeba po takim szkoleniu płaconym przez Was podpisywac lojalke ze sie np przez pol roku- rok nie odejdzie bo inaczej koszt szkolenia trzeba zwrócić ?

Kamil

A jak pracuje się w firmie bo to forum głównie w tym celu zostało utworzone?

@Kamil

Najlepiej dowiedzieć się u źródła. Zapraszamy do szkoły będziesz mógł porozmawiać z lektorami, którzy uczą już u nas.

Grażyna

Na stronie internetowej tej szkoły jest napisane, że lektorzy, którzy uczą to profesjonaliści oraz osoby z pasją. Wychodzi na to, że raczej nie przyjmuje się do tej firmy pracowników z przypadku. Może ktoś zatem powiedzieć mi jakie wykształcenie i doświadczenie jest tutaj oczekiwane? :)

@Grażyna

Najważniejsze to znać język co najmniej na poziomie komunikatywnym (B2), jeżeli będzie poparty praktyką lub/i dokumentami - certyfikaty, ukończenia uczelni wyższej kierunek lingwistyczny to już super. A ponadto być osoba zaangażowaną w wykonywanie swojej pracy, posiadać pasję do nauczania języków, być koleżeńskim. To chyba nie tak dużo aby być najlepszym lektorem i pracować w Leader School Konin.

Zadowolona mama

Polecam z czystym sumieniem, lekcje prowadzone w ciekawy sposób, profesjonalne podejście do ucznia, przesympatyczną Panią Izę uwielbiają wszystlie dzieci, córka bardzo chętnie uczestniczy w zajęciach. Zajęcia odbywają się zawsze zgodnie z planem, szkoła na bieżąco informuje rodziców o ewentualnych zmianach. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Leader School Konin Alina Błaszczyk - Konin

Leader School Konin Alina Błaszczyk