Galach Consulting

Opinie o Galach Consulting

TangOne

Mała firma, wręcz kameralna, w której nie robi się prywatnej polityki, jak w korpo, ale po prostu się pracuje przy różnego rodzaju projektach. Prezes jest człowiekiem kontaktowym, otwartym i rozmawia się z nim bez owijania w bawełnę, co osobiście lubię. Zespół, włącznie z szefem, to fachmani, więc człowiek zawsze może liczyć na wsparcie ich wiedzą. Pracy jest dużo, tyle że człowiek nie zajeżdża się tu chorą liczbą nadgodzin, aby tylko wyrobić się z zadaniami, po prostu trzeba być systematycznym. Podejście fair i uczciwe - zadanie do wykonania, termin i rozliczenie się z niego - pełna transparentność. Zarobki - oscylują w średniej dla branży, oczywiście zależne też od poziomu kompetencji, ale uczciwie ustalane. Pensja wypłacana na czas. Projekty? Zróżnicowane pod względem sektora (prywatne i publiczne) oraz branż (bankowość i finanse, logistyka i transport, energetyka i wiele innych), wielkości i zakresu (od zarządzania bezpieczeństwem, po zabezpieczenia IT i audyty w obu przypadkach). Można rozwinąć wiedzę i kompetencje w interdyscyplinarnym zakresie, ponieważ w grę wchodzą często dedykowane regulacje prawne i normatywne, w które człowiek musi się mocno zagłębić. Atmosfera przyjazna, tylko trzeba po prostu sumiennie pracować i nie bać się wyzwań - to nie korpo, w którym człowiek ginie w gąszczu braku kompetencji, rozmytej odpowiedzialności i rozbudowanych do chorego poziomu wewnętrznych procedur.

ambitny

Świetny zespół i atmosfera. Jasne wymagania i zasady obowiązujące na każdym ze stanowisk. Miejsce dla ambitnych i zdolnych ludzi którzy nie mają ochoty zginąć w korporacyjnej maszynie ale mieć realny wpływ na rozwój swój i swojego miejsca pracy.Firma realizuje ciekawe projekty dla największych firm na rynku.

ziutenio

Pracowałam w tej firmie jakieś 1,5 miesiąca. właściciel strasznie klnie, na prace i pieniądze jest nastawiony bardzo. Jak będziesz miał wyniki i będziesz umawiał kilka spotkań tygodniowo, to będzie cię chwalił, a jeżeli coś ci się nie uda, to nic ci nie powie, zadzwoni do Team Quest i cie zwolni w ciągu 5 minut. generalnie szkoda zachodu z badaniami lekarskimi itd, bo na widzimisie zatrudnia i zwalnia, nie mnie pierwsza i nie ostatnia, miesiac, dwa..odradzam!!!, mowie o firmie galach consulting znajdujacej sie w biurze na mokotowie : olesińska 21

Zostaw opinię o Galach Consulting - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galach Consulting