Opinie o G2 Team Krzysztof Gawryś w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie G2 Team Krzysztof Gawryś. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w G2 Team Krzysztof Gawryś o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G2 Team Krzysztof Gawryś w Szczecin

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Joanna Nowy wpis

Sprawnie działający, ambitny zespół, wszystko jasne i klarowne. Dbałość o jakość.

Tomek Nowy wpis

Polecam, współpracuję freelance jako web designer. Uczciwie i terminowo, sympatyczna komunikacja.

Eliza Nowy wpis

Współpracuję jako copywriter. Polecam, jasne zasady, błyskawiczna zapłata. Współpraca bezproblemowa. Ciekawy zakres zleceń pozawala poznać niuanse różnych branż.

Piotr

Goraco nie polecam, na poczatku niby wszystko w porzadku, a pozniej okazuje sie, ze trzeba lubic kombinowac.

wuj Nowy wpis
@Piotr

Kombinować czyli co ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma G2 Team Krzysztof Gawryś prowadziła rekrutację na stanowisko Spedytor międzynarodowy. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
Developergo Sp. z o.o.
(50 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
kacper

Wyrozumiały szef, młoda ekipa, kreatywne i inspirujące projekty, energetyki dla najbardziej wytrwałych w boju - oby tak dalej!

Piotr

Młoda firma, praca w fajnej atmosferze z ludźmi dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o G2 Team Krzysztof Gawryś - Szczecin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
G2 Team Krzysztof Gawryś
5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Plac Rodła 8 lok. 1902
    70-419 Szczecin
  • NIP: 8571883675 REGON: 360936599

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188