G2 Team Agencja Interaktywna

Szczecin

Opinie o G2 Team Agencja Interaktywna

Tomek

Polecam, współpracuję freelance jako web designer. Uczciwie i terminowo, sympatyczna komunikacja.

Eliza

Współpracuję jako copywriter. Polecam, jasne zasady, błyskawiczna zapłata. Współpraca bezproblemowa. Ciekawy zakres zleceń pozawala poznać niuanse różnych branż.

Piotr

wuj
@Piotr 24.06.2017 16:03
Goraco nie polecam, na poczatku niby wszystko w porzadku, a pozniej okazuje sie, ze trzeba lubic kombinowac....

Kombinować czyli co ?

kacper

Wyrozumiały szef, młoda ekipa, kreatywne i inspirujące projekty, energetyki dla najbardziej wytrwałych w boju - oby tak dalej!

Piotr

Młoda firma, praca w fajnej atmosferze z ludźmi dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Polecam

Zostaw opinię o G2 Team Agencja Interaktywna - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G2 Team Agencja Interaktywna