Webpc-Group Bartosz Soitz

Reda

Opinie o Webpc-Group Bartosz Soitz

Żaneta

Strona dla naszego gabinetu stomatologicznego utworzona w terminie, ale w Google w tej bezpłatnej części pokazywała się w naszym miescie na pierwszej stronie dopiero po 8dniach na hasło stomatolog. Szkoda, bo to sezon w naszej miejscowosci turystycznej. Dobrze, że w pakiecie jest reklama AdWords (te linki), ale ja np. osobiście blokuje reklamy i ich nie widze i myśle ze coraz wiecej ludzi takze. No ale teraz po miesiącu już jest ok wszystko.

Robert

W 3dni dostosowali moją stronę do urządzeń mobilnych - powstały dwie osobne wersje designowe (tzw. responsive) - dla telefonów i tabletów. Przy okazji poprawili niektóre funkcjonalności na obecnej stronie. Cena super w porównaniu do szybkości działania i dokladności

Pracownik Webpc-Group

Konkurencja nie śpi... szkoda tylko, że Szanowny Pan alfons nie uwiarygodnił swojego komentarza przykładem... Przyjmujemy krytykę, lecz prosimy o wskazanie powodu (jeśli taki w ogóle istnieje) tak niemiłego odczucia współpracy z nami, abyśmy mogli się poprawić ;)

alfons

Najgorsza firma z jaką miałem doczynienia...

Zostaw opinię o Webpc-Group Bartosz Soitz - Reda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Webpc-Group Bartosz Soitz