OS3 multimedia S.C.

Opinie o OS3 multimedia S.C.

Stary

Firma słaba -zatrudniają na umowę o pracę na najniższą krajową, reszta na dzieło, więc bye bye zwolnienia lekarskie - stajesz się niewolnikiem. Team jeszcze gorszy, w większości przypadków ludzie z doświadczeniem małym lub zerowym, szefostwo niekompetentne.

Super firma, całkiem spoko zarobki, bardzo fajni ludzie i przede wszystkim szefowie, którzy wspierają we wszystkim. No i piękne biuro, warto tam pracować!

Angela

Nie zgodzę się z powyższymi opiniami. Pracuję w agencji ponad 2 lata i nie przytrafiło mi się nic z powyższych sytuacji. Nigdy nie zostałam oszukana. Wypłatę (jak każdy pracownik) dostaję nawet przed terminem. W OS3 mam przyjemność współpracować z bardzo zdolnymi, doświadczonymi ludźmi. Co do zarobków - wszystko jest zależne od doświadczenia. Zdecydowanie polecam!

majkel

Ja przepraszam bardzo, ale klienci powinni uciekać od firm, które zatrudniają stażystów i powierzają im główne prace.

Prorok

Firma oszukuje swoich pracowników ale przede wszystkim oszukuje klientów i podwykonawców, bazuje na swoim doświadczeniu,

Karola

Firma ,ktora wabi młodych studentów opowiastkami i bajkami o rozwoju i mozliwościach kariery. Brak rozwoju kariery oraz brak wyplaty. Agencja OS3 nie płaci i każe pracowac za darmo. Studenci maja z darmo robic dla nich projekty za ktore oni zgarniaja gruba kase. Typowa polska firmenka na której Pan prezes cwaniak chce sie wzbogacic kosztem pracowników i praktykantów. nie polecam.

franz

A jakie zarobki? Czy na poziomie? Przy dużych klientach chyba powinny być całkiem całkiem. Mylę się?

Johann

Niech nikt się nie nabierze na cool, lajt styl i w ogóle tej pożal się Boże firemki. Do zawodowców im daleko.(usunięte przez administratora)

Haha

Taaaaa... rotacja ludzi jak cholera, narcystyczni prezesi, oszukiwanie zusu na wyplatach... jasne...

Zostaw opinię o OS3 multimedia S.C. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OS3 multimedia S.C.