Netcom Computers Firma Komputerowa

Kalisz

Netcom Computers Firma Komputerowa

Opinie o Netcom Computers Firma Komputerowa

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Kalisz.

druid

Jak sobie wylaczacie karty lan i macie masę virusow to sie nie dziw ;)

xxx
@druid 17.02.2012 09:16

jesteś naćpany?

Mama druida

@druid co ty (usunięte przez administratora) XD

Powiecie coś o swojej pracy w Netcom Computers Firma Komputerowa? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna przed podjęciem wyboru.

napewno nie szef netcomu
@Administrator 15.03.2018 08:16

Spoko tam jest

JA

UUUU ktoś usunął opinie na innej stronie. Internet po wymianie routera brzegowego nadal opdierdala maniane :)))))). Wczoraj nie było interetu 14 godzin haha! Świetny internet, jako jedyny w Polsce częściej nie działa niż działa :fire:

XXX

JA JESTEM JEDNAK NIEZADOWOLONY Z NETCMU KALISZ I NIE POLECAM , BLOKOWANE STRONY , NIE MA SZYBKOSCI PRZESYŁU JAKI JEST NA PODPISANEJ UMOWIE , KAZDE ZGŁOSZENIE PROBLEMU KTORY POJAWIA SIE Z NETEM ZE STRONY FIRMY A NIE ODBIORCY TO DODATKOWA KASA . NIE POLECAM , NIE POLECAM

Zostaw opinię o Netcom Computers Firma Komputerowa - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netcom Computers Firma Komputerowa