Opinie o Nawrot Tomasz Net Com Komputery Internet Tomasz Nawrot w Oława

counter
1 2 14 5 1
Paula Nowy wpis

@Mikel Jeśli klienci ,maja jakieś uwagi do firmy to nie rozumiem dlaczego są zostawiane na forum pracowniczym?

Mikel Nowy wpis

Firma NetCom Kalisz i świadczone przez tą firmę usługi to jedno wielkie nieporozumienie. Niemal całkowity brak internetu w weekendy, w tygodniu działa bardzo słabo , częste przerwy w działaniu internetu wynoszące od kilku do kilkunastu godzin. Jedynie co sprawnie im idzie to wystawianie kolejnych faktur - po prostu bezbłędnie i zawsze na czas. (usunięte przez administratora)

Agata Nowy wpis

Czy to prawda , że firma już od paru lat nie istnieje ?

parulski Nowy wpis
@Agata

Tak, ta firma od siedmiu bolesci i sraczki - istnieje nadal. Obecnie nazywa sie toto : http://www.radiowynet.pl/

kaliszak

"""firma""" net.com z Kalisza istnieje już sporo lat. Jakieś 3 lata temu miałem od nich internet tzw. radiowy. Rzeczywiście tani, ale NĘDZA nieprawdopodobna. Wolny jak flaki z olejem, w weekendy internetu po prostu nie bylo, jechałem wtedy do tej całej "firmy", mieszczącej się w małym budyneczku na strasznym zadupiu, w pobliżu mostu kolejowego. Tam """specjalista""" ***odblokowywał*** internet i znowu było 5 dni rwania włosów z głowy. Wyrzucone w błoto pieniądze na rzecz kompletnych nieudaczników, stracone nerwy i czas. I ta """firma""" istnieje nadal. Jak to jest możliwe, że coś takiego utrzymuje się na rynku ?????????????? To jest zagadka.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Adam

Pomijam częste braki netu, bo tym pisali już poprzednicy. Ale sama firma to też porażka. Uważajcie jak kończy się wam umowa terminowa i nie sugerujcie się punktem 7c umowy - o min. 3 dniowym terminie na rezygnację z przedłużenia terminowej umowy!!! Bo naliczą wam abonament na kolejny miesiąc!!! Ten punkt ma na celu wprowadzenie w błąd!!! Co ciekawe, sprzęt trzeba oddać w terminie nie przekraczającym 14 dni przed końcem umowy, a ostatni abonament zapłacicie już bez umowy i neta!!! Ja spóźniłem się o 3 dni, żeby zachować termin wypowiedzenia wynoszący 1 miesiąc sugerując się rzeczonym wyżej punktem 7c. Sprzętu też wcześniej nie przyjęli, przez co muszę do nich jeździć dwa razy. NIE POLECAM i ostrzegam!

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Kalisz.

druid

Jak sobie wylaczacie karty lan i macie masę virusow to sie nie dziw ;)

xxx
@druid

jesteś naćpany?

Mama druida

@druid co ty (usunięte przez administratora) XD

Powiecie coś o swojej pracy w Netcom Computers Firma Komputerowa? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna przed podjęciem wyboru.

napewno nie szef netcomu
@Administrator

Spoko tam jest

JA

UUUU ktoś usunął opinie na innej stronie. Internet po wymianie routera brzegowego nadal opdierdala maniane :)))))). Wczoraj nie było interetu 14 godzin haha! Świetny internet, jako jedyny w Polsce częściej nie działa niż działa :fire:

XXX

JA JESTEM JEDNAK NIEZADOWOLONY Z NETCMU KALISZ I NIE POLECAM , BLOKOWANE STRONY , NIE MA SZYBKOSCI PRZESYŁU JAKI JEST NA PODPISANEJ UMOWIE , KAZDE ZGŁOSZENIE PROBLEMU KTORY POJAWIA SIE Z NETEM ZE STRONY FIRMY A NIE ODBIORCY TO DODATKOWA KASA . NIE POLECAM , NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Nawrot Tomasz Net Com Komputery Internet Tomasz Nawrot - Oława

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad