Netcom Computers Firma Komputerowa

Kalisz

Opinie o Netcom Computers Firma Komputerowa

JA

UUUU ktoś usunął opinie na innej stronie. Internet po wymianie routera brzegowego nadal opdierdala maniane :)))))). Wczoraj nie było interetu 14 godzin haha! Świetny internet, jako jedyny w Polsce częściej nie działa niż działa :fire:

druid

Jak sobie wylaczacie karty lan i macie masę virusow to sie nie dziw ;)

XXX

JA JESTEM JEDNAK NIEZADOWOLONY Z NETCMU KALISZ I NIE POLECAM , BLOKOWANE STRONY , NIE MA SZYBKOSCI PRZESYŁU JAKI JEST NA PODPISANEJ UMOWIE , KAZDE ZGŁOSZENIE PROBLEMU KTORY POJAWIA SIE Z NETEM ZE STRONY FIRMY A NIE ODBIORCY TO DODATKOWA KASA . NIE POLECAM , NIE POLECAM

Zostaw opinię o Netcom Computers Firma Komputerowa - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netcom Computers Firma Komputerowa