Mirolan Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Kraków

Opinie o Mirolan Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

ona

Awaria internetu od dłuższego czasu. Biuro nie odbiera telefonu

Nina

Witam wszystkich. Moim zdaniem powyższe wpisy są generowane przez konkurencję firmy Mirolan. Ja mam od nich od dawna radiowy internet i nie mam takich objawów jakie są tu opisywane, ponadto moi znajomi też mają od nich tylko, że połączenie jest wykonane światłowodem i to dopiero jest bajka. Nigdy nie miałam problemu z dodzwonieniem się do biuro w ich godzinach pracy i zawsze wszystko co potrzebuje jest szybko załatwiane. A tak na marginesie to dlaczego w wątku gdzie opinie powinny być pracodawcy są wpisywane informacje o "niby" złej jakości usługach? - sami sobie na to pytanie odpowiedzcie, ewidentnie widać, że to sprawka konkurencji.

Internet

Jak chcesz placic za cos co niemal nigdy nie dziala, bierz mirolan

Cayanne

Mam wrażenie, że na modemie internet działał stabilnej, niż ten oferowany przez firmę Mirolan. Brak jakiegokolwiek kontaktu w przypadku awarii, zero reakcji na zgłoszenia. Zdecydowanie odradzam.

enzo

Nie lada sztuka, żeby firma na 5 opinii miała średnią 1.0. Ale czymś to jest podyktowane, internet jak na modemie.

scotty

Najgorszy dostawca internetu z jakim miałem do czynienia. Bez przerwy zrywane połączenie na kilkadziesiąt sekund albo 2-3 minuty, skaczące pingi itd. Naprawdę odradzam, bo wszystkie zgłoszenia są traktowane maksymalnie po macoszemu i nawet jeśli następuje poprawa to po kilku tygodniach problem ponownie powraca. Jednym słowem: tragedia

Dzasta

Gorszego internetu to ja w życiu nie widziałam! Więcej go nie ma niż jest a jak już jest to albo strony się nie wczytuja albo po Godzinie zaskakuje!

uzytkownik

internet z tej firmy to tragedia

Jacek

Kawał kłamcy. Bardzo nachalny. Działa przez zaskoczenie.

Zostaw opinię o Mirolan Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mirolan Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe