Opinie o Hyperion S.A. w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Hyperion S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hyperion S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hyperion S.A. w Jaworzno

Andrzej Nowy wpis

Czy tu jest jakiś system np 12/12 lub 4 dni praca 3 wolne?

Zgadzam się w 100% z przedmówcą. Internet 4mb a jest max 2.1mb. Nie wspomnę już o serwisie i naprawie usterek które oferują. Żenada na całej linii!!!

DALA OD INTERNETU Z HYPERIONU!!! Nowy wpis

Ludzie ZDALA od tej firmy!!!!!!!!!!! Wiecej nie mam i internetu niż mam już nie mówiąc o tym że mam umowę podpisaną na 4Mb a mam max 1Mb !! Zgłaszane usterki usuwane są najszybciej po tygodniu czsu!!! Jak kiedyś po tygodniu nie wytrzymałem i wpadłem do biutra i wyciągłem dyrektorka za krawat zza biurka to wymięł i zanim dojechałem do domu internet nagle był a serwisanci chcieli się posrać i dzweonili jak na sranie czy już działa!!! teraz od 28.05.2011r do nadal nie mam internetu a pani za każdym razem każe mi się uzbriojic w cierpliwość ŻENADA!!! znowu muszę wpaść i wygnieść krawd dyrektorkowi !! mój prawnik dał im dzisiaj 24h na usunięcie usterki po tym czasie obciąży tego PSEUDO dostawcę internetu kosztami która moja firma poniosła bo przecież nikt sobie nie pozwoli aby tydzień być bez kontaktu z klijentami o oczywiście ZRYWAM UMOWĘ Z ICH WINY!!!!! OSTRZEKAM JESZCZE RAZ PRZED TĄ FIRMĄ !!!JAK CHCECIE ŻYĆ SPOKOJNIE!!!!!

dziadnatowychodzi

nie wiem jak w hyperionie ale w firmiach zajmujacych sie serwisem jest makabra. wy w ogole tych swoich sieci nie modernizujecie a chcecie od nas by to wszystko dzialalo i nie bylo awarii bo jak nie to kary, smieszne to wszystko:D. jakim cudem to jeszcze dziala gdzie nie gdzie to ja nie wiem. praca za darmo bez umow tak prawda:/

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jaworzno
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ROBOTNIK TOROWY/CZYŚCICIEL WAGONÓW
Jaworzno
PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. spawalnictwa
ZRE Katowice