Aircity Krzysztof Janukowicz

Poznań

Opinie o Aircity Krzysztof Janukowicz

miki

Oni chyba już zwinęli interes wysłałem zapytanie o internet chyba 2 razy i żadnego odzewu wydaje mi się że firmy już nie ma ale może się mylę. Ciekawe czy są tam w ogóle jacyś pracownicy jeszcze może się jakiś odezwie i się wypowie o co chodzi z tą firmą.

Kamos

witam, nie wiem jakim jest pracodawcą Air city ale z całą pewnością stwierdzam, że jako dostawca internetu jest firmą nierzetelną i niekompetentną, nie ma z nimi kontaktu i olewają swoich klientów(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Aircity Krzysztof Janukowicz - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aircity Krzysztof Janukowicz