Domtur Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Biuro Podróży

Sosnowiec

Opinie o Domtur Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Biuro Podróży

gość

jedyna wspólnota która zmieniła zarządce, już dziś znowu nie ma zarządcy, bo sam zarządca zrezygnował.

gość

Bardzo slaba dyrekcja, którza ciągle się zmienia. Firma kwitla za starego dyrektora, a teraz ciągle się zmieniają i zatrudniają niekompetentnych siusiumajtków, nie polecam, wspólnoty odchodzą od nich i mają racje.

@gość 02.03.2015 10:09

Przez całe 20 lat istnienia spółki 3 prezesów to niby dużo?

efb
@gość 02.03.2015 10:09

no tośmy wdepnęli...zastanawia mnie dlaczego nie skladu zarządu??

pracujący

Firma bardzo prężna, jednak mało płacą i nie szanują pracowników. Spore wymagania w stosunku do wynagrodzenia.

Zostaw opinię o Domtur Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Biuro Podróży - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domtur Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Biuro Podróży