Opinie o Danieels Daniel Pyziak w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Danieels Daniel Pyziak. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Danieels Daniel Pyziak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Danieels Daniel Pyziak w Kraków

Tytus Nowy wpis

Ludzie nie mają chęci do korzystania z wątku bo praca jest ok zarobki również więc cóż jeszcze chcieć?

Martyna

Czy ma może ktoś z Państwa kontakt do tego oszusta? Wpłacone zostało 750 zł za całą rezerwację, do tej pory nie ma z nim kontaktu. Nr ze strony nie odpowiada, na maila też nie odpowiadają, znalazłam jeszcze nr na 508, ale cały czas poczta. Jestem z Warszawy i nie mam teraz możliwości, ale wybiorę się do Krakowa, zgłoszę tę sprawę na policję. Widzę, że nie jestem pierwsza.

Iw Nowy wpis
@Martyna

Witam Panią, Czy odzyskała Pani swoje pieniądze za rezerwację? Jestem w podobnej sytuacji. Wpłaciłam zaliczkę na 15 sierpnia do Krakowa, dzwonię na wszystkie telefony w celu umówienia się po odbiór kluczy i nie mam żadnego odzewu ze strony osoby odpowiedzialnej za kwaterę. Piszę od 5 dni maile, ale nikt mi nie odpisuje. Boję się jechać z trzyletnim dzieckiem tak daleko, bo jestem znad morza i nie mam pomysłu, co robić. Może jest w stanie ktoś mi pomóc z uzyskaniem kontaktu do zasypiam.pl.

Em Nowy wpis

Dlaczego mają nie pisać? W internecie nic nie ginie, niech każdy wie, że jest oszustem !

Ewa Nowy wpis

To forum pracownicze więc klienci nie powinni tu pisać informacji dla firmy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Danieels Daniel Pyziak? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

niestety osoba nierzetelna i niesłowna, traktująca klienta jak "idiotę" - zarezerwowałem poprzez portal ZASYPIAM.PL nocleg - nie było ani noclegu, ani zwrotu zaliczki, ani żadngo kontaktu ze strony tego Pana. ODRADZAM - szkoda pieniędzy i nerwów !!!!!

@anonymous

Potwierdzam ,zarezerwowałem poprzez zasypiam .pl wpłaciłem zaliczkę .Okazało się że nie ma ani noclegów ani zwrotu zaliczki.Sprawę kieruje do prokuratury ,do czego też zachęcam

Śmiech na sali
@Piotr

Miałam to samo oszust zwykły,zaliczki do tej pory nie otrzymałam również zgłoszę sprawę w odpowiednie ręce

poszkodowana.pl

Również zarezerwowalam pobyt u tego pana, dzień przed wyjazdem kontaktowałam sie z panem Danielem wszystko było okej. Również wplacilam zaliczkę. W dniu przyjazdu do Krakowa pan ten stwierdzil, ze apartament sprzedał i noclegu nie ma. Powiedzialam panu, ze zglosze gdzie trzeba to pan Daniel od razu zwrocil zaliczkę. Próbował zalatwiac mi jakies apartamenty lecz byl to "pic na wode fotomontaż " poniewaz w tym samym dniu w ktorym przyjechałam bylam zmuszona wrocic z rodzina do domu. Powiadomilam odpowiednie służby, ktore bardzo chętnie zajma sie ta sprawa. Przestrzegam wszystkich przed panem Danielem Pyziakiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Danieels Daniel Pyziak - Kraków

Danieels Daniel Pyziak
  • Alfreda Dauna 57 lok. 3