Loft Affair Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Loft Affair Sp. z o.o.

Po ponad pół roku pracy w Loft Affair mogę z czystym sumieniem polecić pracodawcę - spółka realizuje bardzo ciekawe i ambitne projekty, zespół składa się z pozytywnych i profesjonalnych ludzi, na których pomoc zawsze można liczyć. Wynagrodzenie i benefity zgodnie z umową, dużo imprez integracyjnych, są możliwości awansu.

Anet48
@Kasia

W którym mieście pracujesz że tak jest super?

Kasia Nowy wpis

Anet48 Nowy wpis
@Kasia

W którym mieście pracujesz że tak jest super?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Loft Affair Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Anet48 Nowy wpis

Powiem tak. Loft z tego co się orientuję ma sporo swoich hoteli w jednych z nim pracowałam. Byłam dobrym i rzetelnym pracownikiem ale niestety po przyjęciu nowego "menagera" nie przedłużony mi umowy. Myślę że właściciel nie ma pojęcia co się dzieje w jego obiektach.

Kwartał jak na razie trwa? Mam na myśli te opinie, w której ktoś stwierdził, że co taki okres czasu zmienia się osoba ze stanowiska księgowego, aktualnie nie widzę dostępnej oferty na ten dział. Widnieje za to opcja seniorska dla architekta. Widzę, że wymaga się min 4ech lat na podobnym stanowisku, co zatem wiadomo o przyszłych ofertach dla osób poczatkujących? (roczne doświadczenie) będą jeszcze dostępne?

Woldemort

Zmienia się bo czasy są takie, że ludzie nie przywiązują się do miejsc jak dawniej. Znak czasów. Praca w LA jest naprawdę w porządku, bezkonfliktowo itd. Przyjdź i sprawdż. Zawsze możesz zrezygnować, rotacja jest na bieżąco, ale tak jak mówię nie z powodów atmosfery tylko czasy takie nastały.

@Woldemort

A finansowo jak się to teraz dopina? Proponujesz żeby próbować i po prostu chce ogarnąć na ile faktycznie warto. rotacje rotacjami, ja szukam dobrze płatnej stabilizacji, w tym przypadku jakie mam na nią szanse? I kiedy będą jakieś nabory prowadzone? Aktualnie żadnej oferty nie widzę. Chyba, że gdzieś jeszcze są dodawane?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Loft Affair Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Starszy Architekt/ka / Senior Architect ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Loft Affair Sp. z o.o.? 22 czerwca na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Asystent/-ka. Ktoś z Was aplikował?

Firma Loft Affair Sp. z o.o. dodała nową ofertę pracy na stanowisko Księgowa. Czy ktoś o tym słyszał? Co powiecie o zatrudnieniu u tego pracodawcy?

Jan

Krótko mówiąc - polecam! Praca w LA to czysta przyjemność. W mojej historii zatrudnienia nigdzie nie spotkałem się z tak super zespołem i wpierającymi współpracownikami.

@Jan

Tylko pracownicy wspierają czy szef też? Dodatkowo była możliwość rozwoju? Mam na myśli szkolenia branżowe żeby nie stać w miejscu?

Żenada
@Jan

Ja nie polecam po rozmowie rekrutacyjnej najlepsze jest to osoba umawiająca rozmowę mów co innego. A osoba prowadząca rekrutację co innego . Brak informacji o wyniki procesu rekreacji. Dziwne również jest to że na przestrzeni roku kalendarzowego tak często pojawia się oferta głównego księgowego. Nowa firma ech ach i w ogóle ,ale mentalność niektórych pracowników to głęboki (usunięte przez administratora) w nowym wydaniu.

Anna1990

Serdecznie polecam firmę! Jestem bardzo zadowolona z usług.

Danuta
@Anna1990

A z czego konkretnie jesteś zadowolona? Powiesz coś więcej? Bo ten komentarz mało mi mówi ;)

Joanna

Pracowałam w Loft Affair przez ponad 1,5 roku i z czystym sumieniem mogę powiedzieć na temat tej firmy to, że jest to grupa niesamowitych i pozytywnych ludzi, którzy z pasją i pełnym zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. W swojej karierze pracowałam w kilku różnych miejscach i w żadnym z nich nie spotkałam się z tak wspierającym i zgranym zespołem. Szczególnie jeśli chodzi o dział Front Office, w którym miałam okazję działać. Nasza współpraca zakończyła się z konieczności zmiany miejsca zamieszkania, z powodu nowej pracy mojego męża. Z wielkim smutkiem żegnałam się z koleżankami i kolegami, ale jeśli w przyszłości będzie okazja ponownie wrócić do Loft Affair, zrobię to bez chwili zawahania ;) Pozdrawiam!

Lidia
@Joanna

Piszesz sporo o ludziach i atmosferze, a dobrze ci płacili? Jeśli możesz podać pełną stawkę teraz jak już tam nie pracujesz to bardzo chętnie poczytam

Joanna
@Lidia

Sądzę, że bardzo dobrze. Kwestię stawki uważam za sprawę prywatną, także nie będę się na ten temat rozpisywać w internecie. Jeśli Loft prowadzi obecnie rekrutację, to w trakcie procesu z pewnością uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania ;)

Agnieszka
@Joanna

a wiesz może gdzie można znaleźć jakieś oferty pracy od nich? Bo na ich stronie nic nie ma

Katarzyna

Serio nie płacą? A czy gdyby tego nie robili to ktokolwiek chciałby jeszcze z nimi współpracować? Bo chyba mają jakiś kontrahentów, tak?

Katarzyna

To jak długo to wszystko już trwa? Ciekawa jestem co faktycznie na to wszystko aktualni kontrahenci

Daniel
@Katarzyna

Jestem jednym z podwykonawców Loft Affair i osobiście nie doświadczyłem problemów z płatnościami. Przelewy zawsze wychodziły na czas, a nawet jeśli termin płatności wypadał w weekend, to otrzymywałem potwierdzenie wykonania transakcji. Wiadomo, że współpraca wymaga zaangażowania z obu stron i pracując z klientami nie można wymagać cudów na kiju jednocześnie nie dostarczając sensownych efektów.

@Daniel

Czyli, ze co, sprzedali mi nieprawdziwie info czy po prostu jakoś selektywnie podchodzą do swoich podwykonawców? Znasz może któregoś z innych ich podwykonawców, który faktycznie podzieliłby Twoją opinię o nich?

Daniel
@Katarzyna

Wiesz co, nie sądzę, aby to było selektywne. Tak jak wspomniałem - wszystko jest kwestią współpracy i wzajemnego szacunku. Nie znam dokładnie osobiście wszystkich podwykonawców, ale z tego co mi wiadomo, to trochę ich jest, a część z nich współpracuje z Loftem już od dobrych kilku lat. Myślę, że gdyby było tak jak niektórzy twierdzą, to te współprace nie trwałyby tak długo. Trzeba pamiętać też, że Loft jest firmą cały czas rozwijającą się i zwiększającą swoje zasięgi, także jest ogrom rzeczy do ogarnięcia i trzeba liczyć się z dużą dynamiką i tempem współpracy. ;)

Katarzyna

Widzę, że ktoś tutaj podobno napisał fałszywą opinię na temat samej firmy. Zastanawiam się co to takiego ludziom właściwie daje? Satysfakcję? Może któryś z prawdziwych pracowników by coś opowiedział na temat pracy tutaj? Może przyda się to niektórym kandydatom kiedyś? ;)

Kamil Troczyński
@Katarzyna

Mówisz i masz dodałem opinie jako pracownik i potwierdzam opinie tego anonimowego gościa

@Kamil Troczyński

O proszę dzięki, właśnie widziałam. Ale w jakich konkretnie zachowaniach jak już ten cały brak szacunku się przejawia, o którym wspominasz?

NVRDV

Zdecydowanie odradzam. Firma robi co chce i żadne przepisy budowlane nie mają tam większego zastosowania. Samowola to normalna praktyka. Miejsce dobre dla ludzi bez elementarnego szacunku do samych siebie i poczucia jakiejkolwiek odpowiedzialności zawodowej.

Zespół Loft Affair
@NVRDV

Jesteśmy bardzo zaskoczeni anonimową opinią w zakresie pracy w naszym prężnie rozwijającym się dziale budowlanym, w którym z dumą zatrudniany wielu doświadczonych inżynierów o wysokiej kulturze zawodowej, osobistej z dużym poczuciem odpowiedzialności. Wiadomość ta musi mieć osobiste powody, by żywić urazę do firmy, co tłumaczyłoby błędne informacje i bardzo złośliwy wydźwięk komentarza pod adresem wszystkich pracujących członków zespołu, którzy do swoich zadań podchodzą bardzo poważnie, z dokładnością wymaganą od profesjonalisty, jednocześnie w pełni przestrzegając przepisów prawa budowlanego. Zapewniamy, iż wbrew anonimowym zarzutom pod naszym adresem, zarówno firma jak i wszyscy którzy są jej częścią, darzą siebie samych oraz siebie nawzajem ogromnym szacunkiem. Normalną praktyką w firmie z kolei jest, na stanowiskach kierowniczych, zaufanie do pracowników w zakresie ich doświadczenia oraz fachowej opinii, a co za tym idzie, udzielenie swobody do działań, jako przeciwieństwo sztywnej hierachii uniemożliwiającej rozwój osobisty. Zachęcamy do współpracy wszystkie ambitne osoby gotowe podjęcia się wyzwań jakie niosą za sobą stanowiska wyższej kadry kierowniczej.

Zostaw merytoryczną opinię o Loft Affair Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Loft Affair Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Loft Affair Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Loft Affair Sp. z o.o.?

Loft Affair Sp. z o.o.